Тюнинг Mercedes Benz

Mercedes Benz V-class – додатковий комфорт

Mercedes Benz V-class люблять абсолютно всі і бізнесмени і мандрівники і просто сімейні пари. Кожен з них вважає за краще облаштувати цей автомобіль під себе. Що ж вирішив зробити наш клієнт? Читайте далі!

Тюнинг салона Mercedes Benz

Власник даного автомобіля вирішив надати салону ще більше статусності, наслідком суцільної перетяжки, установки доп. обладнання та деяких елементів декору.

Насамперед виконали повну шумоізоляцію кузова автомобіля, оскільки тиша один з головних аспектів, для комфортної поїздки!) Далі приступили до перетяжки салону, попередньо для салону була обрана високоякісна шкіра коричного кольору. З її допомогою перетягнули всі сидіння, дверні карти і консолі в автомобілі.

Між задніми роздільними сидіннями встановили спеціально розроблену консоль, з нішею для поклажі, на якій додатково змонтували кнопки підігріву та вентиляції сидінь.

Для більшого комфорту під час довгих поїздок в пасажирської зоні автомобіля, на стелі змонтували ТВ-монітор, а на всі вікна встановили комплект автомобільних шторок – конфіденційність в поїздці забезпечена на все 100%.

Тюнінг салону Mercedes Benz від Аверс-Центр

Тюнинг салона Mercedes Benz
Тюнинг Mercedes Benz
Надіслати заявку