Индивидуальный кабинет на колесах

Mercedes-Benz V-class – індивідуальний VIP кабінет на колесах

Мікроавтобуси все частіше починають з’являтися в житті кожного з нас, як відмінний та місткий засіб пересування. Фахівці тюнінг ательє “Аверс-Центр”, рекомендують послугу з розробки і будівництва – індивідуального VIP кабінету на колесах. Який стане Вашим незамінним помічником у бізнесі і дорозі!

Салон майбутнього кабінету на колесах було прийнято розділити на дві частини – пасажирську та водійські, за допомогою автомобільної перегородки. До цієї перегородку встановили частина акустичний системи, елегантні годинники і висувною LCD TV, управління яким здійснюється за допомогою головного пульта.

Тюнінг салону Mercedes-Benz від Аверс-Центр

Индивидуальный кабинет на колесах
Сидения повышенного комфорта
Тюнинг Mercedes-Benz
Тюнинг салона Mercedes-Benz
Надіслати заявку
Сидения повышенного комфорта

У пасажирської зоні VIP офісу на колесах встановлені 4 роздільних сидіння. Два з них в задній частині – сидіння підвищеного комфорту, вони мають додаткові підніжки (отоманки) для ніг, безліч регулювань, підігрів і вентиляцію. Дані сидіння розділяє спеціально розроблена консоль з нішами для речей, багатофункціональної панеллю і міні планшетом за допомогою якого можна керувати більшістю встановленого обладнання – завдяки спеціально розробленій системі – розумний автомобіль.

Навпаки встановлені два стандартних сидіння Mercedes. В автомобілі передбачена можливість трансформації маленького розкладного столика столика в великий, за допомогою спеціально розроблених накладок, які дійсно перетворюють автомобіль в справжній кабінет на колесах VIP класу.

Тюнинг Mercedes-Benz

На бічних консолях розміщені розетки, автомобільні зарядки, сейф і деякі елементи управління. Основна частина салону виконана з білої шкіри. На центральних частинах карт дверей та перегородці, шкіра додатково прошита ромбовидної рядком, в свою чергу центральні частини сидінь оформлені ромбовидної рядком на перфорованої шкіри.

Верхня частина салону – стійки та стелю, обтягнутий світлою алькантарою. На самому стелі встановлені дві LED панелі денного освітлення, як в преміальних автомобілях Maybach!

Тюнинг салона Mercedes-Benz

Додатковим декором в автомобілі, виступають:
– світлі двошарові шторки;
– шпон натурального темного дерева;
– RGB світлодіодне підсвічування всього салону;
– автомобільні килимки з окантовкою шкірою.

З доп. обладнання варто виділити – Apple Car Play, автомобільний холодильник, який встановлений в водійських зоні, бездротовий інтернет, пневматична підвіска Drive-Rite, охоронна система преміум класу Technoblock.

Завдяки такому “тюнингу” даний автомобіль з гордістю може носити назву справжнього VIP кабінету на колесах, подорожуючи в якому можна і добре відпочити, попрацювати або навіть провести ділову зустріч!