Шумоизоляция Mercedes-Benz

Mercedes Benz V-class MV103

Як Ви вже знаєте, варіантів трансформації салону V-class існує просто величезна безліч! Але ми готові з посперечатися, такого Ви ще не бачили.

Варіант переобладнання цього автомобіля, включав в себе будівництво щось схожого на лімузин з величезною кількістю вільного місця й найкращим комфортом в своєму класі. Перед початком всіх робіт справили повний демонтаж салону, а потім повну шумоізоляцію кузова автомобіля.

Тюнинг Mercedes-Benz V-class

На стелі встановили дві LED панелі в стилі “Maybach”, які після включення ідеально висвітлюють всю пасажирську частину салону. Елегантним доповненням послужив комплект автомобільних шторок чорного кольору. Як розважального елементу, біля водійських сидінь на стелі встановили стельовий монітор.

Найголовнішим елементом в цьому автомобілі є – задній диван підвищеного комфорту – від BMW 7-ї серії, який має безліч налаштувань та додаткових регулювань. Додатково диван оснащений вентиляцією і підігрівом. Диван був перетягнуть високоякісною шкірою коричневого кольору з елементами перфорації та ромбовидної стрічкою.

В якості додаткового обладнання, в водійських зоні, між сидіннями встановлений автомобільний холодильник.

Тюнінг Mercedes-Benz V-class від Аверс-Центр

Тюнинг Mercedes-Benz V-class
Шумоизоляция Mercedes-Benz
Надіслати заявку