Переоборудование авто Mercedes Benz V-class

Mercedes Benz V-class – пересувний кінотеатр

У нашій роботі буває багато незвичайних проектів і сьогодні ми хочемо розповісти про один з таких, адже найголовнішою фішкою цього проекту став 50-ти дюймова TV панель!

Переобладнання автомобіля як і завжди почалося з повною шумоізоляції кузова і споруди автомобільної перегородки. На цей раз перегородка включає в себе тільки одну величезну TV панель. Безпосередньо біля перегородки встановили спеціально розроблену консоль трасформер, яка в разі необхідності додає два додаткових місця для пасажирів. Так само в нижній частині консолі захований автомобільний бар!

Перетяжка салона кожей для Mercedes Benz V-class

Але як і в кожному кінотеатрі, крім екрану для гарного перегляду потрібні комфортні крісла – про них ми не забули. У нашому випадку встановлені два роздільних висококомфортабельних сидіння з безліччю регулювань, які включають можливості підігріву і вентиляції. Додатково до сидінь встановили отоманки для підтримки ніг. Такий комфорт в звичайному кінотеатрі потрібно ще пошукати, а у нас він вийшов ще і пересувним! Біля правого сидіння на дверну панель перенесли кнопки керування автомобілем, світлом в ньому і відкриванням / замиканням дверей.

Для оформлення салону використовувалася виключно біла високоякісна шкіра, а на центральних вставках її доповнила перфорація і вишивка ромбами! Додатковим декором виступають вставки з шпону натурального дерева, а підсумовує цю композицію двошарові автомобільні шторки, які в будь-яку погоду і в будь-якому місці, дозволять відчути себе як у справжньому кінотеатрі.

Переобладнання авто Mercedes Benz V-class від Аверс-Центр

Переоборудование авто Mercedes Benz V-class
Перетяжка салона кожей для Mercedes Benz V-class
Надіслати заявку