Тюнинг Mercedes V-class

Mercedes-Benz V-class – універсальний трансформер

V-class може бути абсолютно різним, підлаштовуючись під будь-які ваші завдання, а V-class переобладнаний в тюнінг ательє “Аверс Центр” стане для вас справжнім преміум трансформером!

Споруда мобільного офісу на колесах, почалася з повною шумоізоляції салону та узгодження дизайн проекту на переобладнання. Було прийнято рішення за допомогою автомобільної перегородки розділити автомобіль на дві частини – пасажирську і водійські зони.

Автомобільна перегородка так само виконує додаткову функцію – в неї вбудована частина акустичної системи та висувною LCD TV.

Тюнінг салону Mercedes від Аверс-Центр

Тюнинг салона Mercedes
Тюнинг Mercedes
Тюнинг Mercedes V-class
Надіслати заявку
Тюнинг Mercedes

Пасажирська зона має 4 посадочних місця:
– самі багатофункціональні – це задній комфортабельний диван, який має безліч регулювань, вентиляцію, підігрів, підставки для ніг. Так само тут розташований спеціально розроблений підлокітник який розділяє сидіння, має ніші для речей і найголовніше мультифункціональний дисплей з якого можна управляти майже всім в салоні! Так само тут розташований важливий елемент – висувною автомобільний столик, на якому дуже зручно працювати в русі.
– додаткові два посадкових місця сховалися біля перегородки в консолі-трансформере, яка натисненням всього лише однієї кнопки їх відкриває або закриває. По центру цієї консолі захований висувний і справжнісінький автомобільний бар!

Тюнинг салона Mercedes

Весь салон перетягнут виключно високоякісною шкірою чорного і білого кольору з елементами перфорації. Стеля і стійки перетягнули світлої алькантарою, яка дуже приємна на дотик і відмінно виглядає в салоні. Елементами декору, ідеально доповнюють салон служать – м’яка неонова підсвітка, вставки з шпону натурального дерева і автомобільні килимки з окантовкою білою шкірою.

У багажному відділенні додатково встановлена ніша-полиця для речей. Додатковим обладнанням служить WiFi точка для роздачі інтернет і автомобільний холодильник, речі які стануть в нагоді завжди!