Тюнинг Mercedes-Benz V-class

Mercedes-Benz V-class – все для роботи в дорозі!

Одне з призначень цього Mercedes-Benz V-class – іміджевий бізнес-автомобіль. Інше – машина для роботи і відпочинку в дорозі або на стоянці.

Додаткову вишуканість салону надає функціональна центральна консоль, розташована між задніми сидіннями. Виконуючи роль підлокітника вона забезпечена масою корисних опцій, в числі яких: розетка на 220 / 12В, ніша для речей. Тут так само розміщені кнопки управління освітленням, відмиканням / замиканням дверей, клімат-контролем і отоманками.

Додатковий ряд сидінь, що знаходиться біля перегородки може переміщатися по салону, а в разі необхідності – швидко демонтований.

Атмосферу затишку в салоні забезпечують стильні автомобільні шторки. Килимки декоровані по периметру натуральною шкірою.

Переоборудование Mercedes-Benz V-class

У разі негоди, пасажири можуть скористатися фірмовим парасолькою, розміщеному в багажному відділенні. Корисним доповненням став автомобільний холодильник, що знаходиться в кабіні водія. Безперебійну подачу високошвидкісного інтернету забезпечує бортовий Wi-Fi роутер. В обробці елементів салону використовувалися якісні матеріали: гладка і рельєфна натуральна шкіра, сіра алькантара, високоміцний матовий пластик.

Автомобіль має і ряд інших додаткових переваг:
– WiFi інтернет;
– два додаткових сидіння;

Тюнінг Mercedes-Benz V-class від Аверс-Центр

Переоборудование Mercedes-Benz V-class
Тюнинг Mercedes-Benz V-class
Надіслати заявку