Тюнинг Chevrolet Express 4х4

Оновлення легендарного Chevrolet Express 4х4

Легендарний Chevrolet Express Explorer – повнопривідний автомобіль-яхта, в якому з максимальним комфортом можна подолати великі відстані, провести ділові переговори, відпочити або просто насолодитися прогулянкою по країні. Цей мікроавтобус – втілення особливої автомобільної культури Америки.

Автомобілю, який приїхав в бокси нашої компанії, зробили повну реабілітацію салону, а саме: перед початком всіх робіт, виконали повну шумоізоляцію салону.

Торпедо автомобіля перетягнули коньячної шкірою, а весь стоковий пластик, замінили, на шпон натурального дерева. Сам кермо, перетягнули чорної, приємною на дотик, шкірою. Сидіння в автомобільному відсіку, просто перетягнули коньячної шкірою, з перфорацією та ромбовидної рядком на центральний їх частинах. Так само перетягнули стелю, стійки і козирки, світлої алькантарою.

А тепер перейдемо до найцікавішої частини салону – пасажирської! Вона піддалася, найбільшим змінам.

Тюнінг Chevrolet Express 4х4 від Аверс-Центр

Тюнинг салона Chevrolet
Тюнинг салона Chevrolet Express 4х4
Тюнинг Chevrolet Express 4х4
Надіслати заявку
Тюнинг салона Chevrolet Express 4х4

Всі сидіння, включаючи задній диван, були замінені на більш комфортні, від BMW 7-ї серії. Так само їх перетягнули коньячної шкірою, з перфорацією та ромбовидної рядком на центральних їх частинах. Всі сидіння мають безліч регулювань, безліч додаткових функцій і додатково обладнані підлокітниками. Біля кожного з сидінь, встановили підсвічування для зручного читання книг або документів! У нижній частині заднього дивана сховався зручний автомобільний бар, з холодильною камерою і дві ніші для ручного поклажі. У центральній частині салону, між двох сидінь, розташувався дуже зручний, висувний автомобільний столик.

В автомобілі встановили абсолютно нову мультимедіа систему, яка складається з аудіосистеми, побудованої на базі головного пристрою Pioneer, яке доповнює, два LCD телевізора (розташованих протилежно один одному).

Тюнинг салона Chevrolet

Нижня частина всього салону оформлена коньячної шкірою зі вставками з шпони натурального дерева. Верхня частина салону і все стійки перетягнули світлої алькантарою, на стелі в свою чергу змонтували, абсолютно нову систему освітлення на базі EL-панелі! Додатково в картах дверей та в виступі на стелі, встановили регульовану світлодіодне підсвічування, жовтого кольору, яка відмінно доповнює світлове оформлення салону. А для повноцінного його використання, на всі вікна, встановили комплект світлих автомобільних штор.

Не забули і про багажному відділенні, його перетягнули в загальному стилі салону, додавши до дивану додаткову нішу для поклажі та закріпили автомобільний парасольку, виготовлений нашими умільцями. В автомобілі використовувалося дороге підлогове покриття, для захисту якого, додатково було замовлено комплект високоякісних автомобільних килимів.