Тюнинг Porsche 911

Porsche 911 – стильний тюнінг Turbo

З’явившись в 1974 році, Porsche 911 Turbo створив справжню сенсацію, адже турбонаддув в той час тільки входив в моду. Спочатку цю модель планували, як ексклюзивну і дрібносерійну, але величезний попит змусив керівництво Porsche переглянути свої плани. Turbo знаходиться в виробництві протягом майже чотирьох десятиліть і кожне нове його покоління стає потужнішим і швидше, а також несе в собі новітні технології німецької марки. Дизайн Porsche 911 вже давно став класичним. Минають роки, прогрес не стоїть на місці, але фірмовий профіль моделі з вигнутою формою даху залишається колишнім.

Turbo традиційно виділяється на фоні стандартних 911, причому більшість змін продиктовані виключно міркуваннями функціональності. Традиційний стиль панує і в салоні Porsche. Все це характерно для звичайного 911-го, але цей … Побував в нашому тюнінг ательє “Аверс Центр”! Подивимося ближче, що ж з ним сталося!

Тюнінг Porsche 911 від Аверс-Центр

Тюнинг салона Porsche 911
Porsche 911 - стильный тюнинг
Перетяжка салона Porsche 911
Тюнинг Porsche 911
Надіслати заявку
Перетяжка салона Porsche 911

Почнемо мабуть з екстер’єру автомобіля, він як і салон зазнав не малих змін, а саме: передній капот, вставки на порогах, дзеркалах, в передньому і задньому бампері, а також вставки в воздухозаборниках, повністю були замінені на аналогічні їм, із справжнього карбону! Це все зрадило автомобілю, ще більш спортивний вигляд.

Що ж, перейдемо до салону автомобіля, перед початком робіт, він був повністю розібраний, провели його повну шумо- віброізоляцію. І приступили до перетяжки!

Торпедо, центральну консоль і кермо перетягнули з використанням алькантари темно сірого кольору, з червоною строчкою, все пластмасові вставки замінили на вставки з натурального карбону, які ідеально доповнюють стиль автомобіля.

Передні крісла “ковші” були перетягнуті з використанням червоної алькантари з перфорацією і вишивкою ромбами, на центральній частині сидінь, а чорна алькантара використовувалася на бічних частинах. Ззаду ковші повністю були оформлені з карбону і це виглядає дуже круто!

Тюнинг салона Porsche 911

Так само алькантарою темно сірого кольору, в автомобілі оформили і інші деталі салону: задні роздільні сидіння, всі карти дверей, стійки, стелю і сонцезахисні козирки!

Чудовим доповненням в переобладнанні автомобіля, стали червоні вставки з алькантари в картах дверей, червона ручка КПП, ремені безпеки і тиснення емблеми “Porsche” на верхніх частинах передніх сидінь і підлокітнику!

Тепер, цей Porsche може бути зовсім іншим, не тільки спортивним і швидким, але і спокійним і комфортабельним.