Тюнинг Renault Megane RS

Renault Megane RS – спортивний комфорт

Ви думаєте Renault Megane RS: швидкий? Ні, Ви помиляєтесь, він дуже швидкий! Він має агресивну яскраву зовнішність, динаміку справжнього гоночного авто, і звичайно ж, звук настроєного вихлопу – це саме те, що змушує людей обертатися! Але для його господаря був важливий не тільки зовнішній, а й внутрішній вигляд салону!

При перетягуванні салону автомобіля використовували чорну алькантару, в поєднанні з фірмовою стрічкою ромбами жовтої ниткою, а так само холодний неон салатового кольору, яким прикрашали центральну частину торпедо, контури сидінь першого ряду, а також карти дверей. Крім вищесказаного, жовтої ниткою були виконані дві вишивки на сидіннях першого ряду – написи “RECARO” і “RS”, які в черговий раз підкреслили спортивний характер автомобіля.

Тюнинг салона Renault Megane RS

Алькантарою чорного кольору був перетягнуть практично весь салон – торпедо, дверні карти, сидіння першого і другого ряду, а також центральна консоль з підлокітником.

Перед проведенням робіт по тюнінгу салону Renault Megane RS, кузов автомобіля обклеїли дзеркальною плівкою, яка надала йому харизму спортивності. Роботу з обклеювання плівкою справили наші друзі та партнери, дизайн-студія South.Art.

Тюнінг Renault Megane RS від Аверс-Центр

Тюнинг салона Renault Megane RS
Тюнинг Renault Megane RS
Тюнинг выхлопной системы
Установка автосигнализации
Надіслати заявку