Тюнинг Audi Q7

Тюнінг Audi Q7 – підвищуємо комфорт

Audi Q7 – напевно самий нетиповий автомобіль зі всієї лінійки Ауді. Audi ніколи раніше не випускали позашляховиків, і Q7 недалеко пішов від звичних седанів і універсалів. Основна відмінність – семимісний салон і регульований за допомогою пневмоподвески в широкому діапазоні дорожній просвіт. Ні зниженого ряду трансмісії, ні будь-яких позашляхових опцій тут немає, просто великий повнопривідний універсал, оснащений відмінно зарекомендувала себе системою повного приводу Quattro.

Що ж не сподобалося власнику цього автомобіля, що він вирішив звернутися в офіс нашої компанії? На це питання, є проста відповідь – звичайно ж, не дуже яскравий салон цього Audi Q7.

Початком в зміні салону, стала, повна шумоізоляція кузова. Далі наші майстри перейшли до перетяжки торпедо – її перетягнули шкірою чорного кольору. Верхню частину центральної консолі, перетягнули чорною шкірою, для більшої практичності, а нижню частину і підлокітник, шкірою коньячного кольору,. Перетяжку керма виконали тієї ж самої чорною шкірою, з перфорацією на бічних його частинах.

Тюнинг салона Audi Q7

Всі сидіння в автомобілі перетягнули в загальному стилі, з використанням високоякісної шкіри коньячного кольору. На центральній частині всіх сидінь, виконали вишивку ромбами, на перфорованої шкіри. На підголівниках всіх сидінь, виконали лазерне гравіювання логотипа “S-Line”.

Перед перетяжкой сидінь, так само було прийнято рішення, про заміну заднього дивана, на більш комфортний, а іменний диван від 7-ї серії BMW, з роздільним регулюванням, і безліччю додаткових опцій на кожне сидіння. Для заднього ряду сидінь, так само встановили 2 додаткових монітора, закріплених на спинках передніх сидінь.

Карти дверей виконані в загальному стилі з салоном, верхня частина перетягнена високоякісною шкірою чорного кольору, а центральні вставки, перфорованою шкірою коньячного кольору, з вишивкою ромбами. Додатково на все задні вікна, встановили комплект автомобільних шторок чорного кольору, який ідеально доповнює загальну ауру салону. Стеля, всі стійки, і сонцезахисні козирки, перетягнули м’якою на дотик і приємною на вигляд алькантарою чорного кольору.

Гарним доповненням до загального тюнінгу салону, стали спеціально пошиті килимки з логотипом “S-Line” і шкіряної окантовкою в колір салону.

Тюнінг Audi Q7 від Аверс-Центр

Тюнинг салона Audi Q7
Рихтовка алюминиевых деталей
Тюнинг Audi Q7
Надіслати заявку