Тюнинг Audi TT

Тюнінг Audi TT – отруйно помаранчевий

AUDI TT – є автомобілем – егоїстом, себялюбцем і интравертом, але в той же час, він життєрадісний нахаба! Розробка Audi TT почалася ще в далекому 1994 рік в дизайн центрі Ауді в Каліфорнії.

Власник даного ТТ, побажав оновити салон автомобіля, замінивши старі матеріали на абсолютно нові, а саме:

Два передніх сидіння і задній диван перейшли з використанням чорної шкіри на бічних частинах сидінь і підголівниках. Центральну частину сидінь виконали з алькантари того ж чорного кольору, з фірмовою стрічкою ромбами в колір кузова автомобіля. Задній диван виконаний в такому ж стилі.

Тюнинг салона Audi TT

Кермо автомобіля перетягнули з використанням все тих же матеріалів: бічні частини керма виконані з чорної шкіри, а центральна вставка, верхня і нижня частина керма з алькантари чорного кольору. Так само алькантарою чорного кольору перетягнули козирок панелі приладів.

Не забули і про картах дверей, при їх перетягуванні використовували чорну алькантару з фірмовою ромбовидної рядком компанії “Аверс Центр”.

При перетягуванні всіх елементів салону, додаткової родзинкою стало використання яскравою помаранчевої нитки, якою оформили всі шви, а також декоративну ромбоподібну рядок.

Тюнінг Audi TT від Аверс-Центр

Тюнинг салона Audi TT
Тюнинг салона Audi TT
Тюнинг Audi TT
Надіслати заявку