Тюнинг BMW X5 M-серия

Тюнінг BMW X5 M-серія

Для багатьох, BMW – не просто три ефемерні букви, а справжня пристрасть! Чого тільки варта звук розлюченого трилітрової рядної “шістки”, присмачений хорошою вихлопною системою.

Але сьогодні розмова піде про внутрішній світ автомобіля! Про його салоні!

Власник цього автомобіля побажав повністю змінити дизайн стокового салону! Основними матеріалами для перетяжки були обрані – чорна та біла шкіра, а так само чорна алькантара. Але про тюнінг розповімо вам більш детальну інформацію!

Всі сидіння в автомобілі були перетягнуті в загальному стилі: центральна частина сидінь виконана білою шкірою з перфорацією, і прикрашені ромбовидної, фірмової рядком “Аверс-Центр”. Бічні частини всіх сидінь перетягнуті чорною шкірою, з білою строчкою і кантом того ж білого кольору!

Тюнинг салона BMW X5 M-серия

Чудовим доповненням стали перетягнуті в чорну шкіру з білим кантом підголовники, на яких була виконана вишивка логотипу “М-серії” BMW.

Перейдемо до торпедо: її верх був перетягнуть чорною шкірою з білим кантом, а низ, звичайної білої шкірою. Відмінності є тільки при перетягуванні карт дверей, їх центральні частини перетягнули Белей шкірою з перфорацією і вишивкою, як і на сидіннях автомобіля. Верхні і нижні частини карт дверей виконані в строгому чорному стилі з білою строчкою.

Такі елементи як кермо, підлокітник були виконані так само в загальному стилі – перетягнуті чорною шкірою, а бічні панелі центральної консолі перетягнули білою шкірою.

А ось вся стеля, стійки, козирки в автомобілі виконали алькантарою чорного кольору.

Додатково власник автомобіля замовив комплект автомобільних килимків чорного кольору з білим кантом та вишивкою логотипу “М-серії” BMW.

Тюнінг салону BMW X5 M-серія від Аверс-Центр

Тюнинг салона BMW X5 M-серия
Тюнинг BMW X5 M-серия
Надіслати заявку