Тюнинг Cadillac Escalade Hybrid

Тюнінг Cadillac Escalade Hybrid

Cadillac це люксовий підрозділ компанії General Motors, а Cadillac Escalade – повнорозмірний 5-дверний люксовий SUV. Це не просто великий американський позашляховик («біг-Кедді», як звуть його в Штатах), під капотом якого більше 400 «коней» восьмицилиндрового мотора. Це справжня американська мрія, пафос і кітч.

Салон оброблений деревом, шкірою, алюмінієм, і виглядає інтер’єр досить гармонійно. Але, на думку експертів, «шкірі не вистачає м’якості, дереву – натуральності, а пластикові деталі не настільки вишукані, як у кращих європейців». Можливо, це стало спонукальною причиною для власника змінити внутрішній світ автомобіля. Но не тільки. Був задуманий і здійснений великий, комплексний проект по його переобладнання.

Тюнінг Cadillac Escalade від Аверс-Центр

Тюнинг салона Cadillac Escalade
Тюнинг Cadillac Escalade
Тюнинг Cadillac Escalade Hybrid
Наділсати заявку
Тюнинг Cadillac Escalade

Між відсіком водія та пасажирським салоном встановили перегородку з телевізором й склом з електромеханічним приводом. Нішу, яку займають телевізор і скло у висунутому положенні, завісили шторкою з чорної алькантари з електроприводом.

У задньому відсіку салону встановили два сидіння Rеcaro c електроприводом та механічними регулюваннями, консоль з боксом між ними, виготовлену з багатошарової фанери. Щоб сидіння та консоль встали в салоні, довелося переробити бічні заводські панелі оформлення салону.

Салон і водійський відсік повністю перешили чорною шкірою в комбінації з алькантарою такого ж кольору. Декоративна строчка по всьому салону – подвійна біла. Центральні елементи сидінь оформили «шевронами». Для підголівників сидінь пошили подушки підтримки шийного відділу хребта. Карти дверей теж перешили шкірою та алькантарою в стилі оформлення салону. В обробці відсіку водія й пасажирського салону широко використовували натуральний чорний карбон.

Тюнинг салона Cadillac Escalade

Щоб було зручніше входити в салон через бічні двері, виготовили ручки, перешили їх шкірою, оформили карбоном і встановили на розділову перегородку. Вікна всіх дверей обладнали автоматичними автомобільними шторками. На стійці під рукою у правого пасажира в задньому сидінні закріпили переговорний пристрій «водій-пасажир».

В автомобілі розгорнули якісну аудіосистему. Мідбаси встановили в дверях на штатні місця, а твітери – у верхніх частинах карт дверей. Корпусу підсилювачів та сабвуферв розмістили позаду задніх сидінь. Їх теж перешили чорною шкірою.

Зовнішні зміни торкнулися накладки на даху – її бічні поверхні обклеїли дзеркальною плівкою.