Тюнинг Chevrolet Corvette Z06

Тюнінг Chevrolet Corvette Z06

Chevrolet Corvette займає своє почесне місце серед суперкарів. Будучи зібраним під чуйним наглядом відповідальних майстрів компанії General Motors (Дженерал Моторс) і будучи гордим носієм марки, Chevrolet Corvette вперше побачив світло в 1953 році в США.

Що ж стосується Chevrolet Corvette Z06, який затримався в майстерні компанії Аверс-Центр, то його цілком можна вважати більш емоційним, ніж всі його попередники. Чого тільки варта найбільший в історії Chevrolet семилітровий двигун V8, що дозволяє подолати першу сотню кілометрів всього за 3,7 секунди.

Тюнинг салона Chevrolet Corvette Z06

Серед виконаних робіт з переобладнання та реставрації машини варто приділити особливу увагу перетяжки алькантарою обода рульового колеса, а також рукояток КПП та ручника, перетяжки шкірою двох кольорів сидінь, чорною шкірою центральної частини керма і білої – підлокітника. Крім того, була проведена заміна пластикових елементів приладової панелі, стійки КПП і карт дверей їх аналогами з карбону.

Щоб персоналізувати і прикрасити салон, на підголівниках сидінь вишили логотипи Z06 і використовували подвійну білу рядок в місцях стиків. Також, нестандартна ромбовидна рядок прикрасила підлокітник і центральні елементи сидінь.

Тюнінг Chevrolet Corvette Z06 від Аверс-Центр

Тюнинг салона Chevrolet Corvette Z06
Тюнинг Chevrolet Corvette Z06
Надіслати заявку