Тюнинг черного Mercedes Benz S W221

Тюнінг чорного Mercedes Benz S W221

Власник представницького седана Mercedes Benz S-Class (W221) вирішив перетворити внутрішній світ свого автомобіля. Заводський інтер’єр цього престижного S-класу, оформлений шкірою, виглядав, на його думку, досить стандартно, буденно.

Салон вирішили повністю перешити високоякісною автомобільною світло-коричневою шкірою Nappa в комбінації з алькантарою такого ж кольору. Алькантарою перетягнули стелю, передні і задні стійки, задню полку. Весь залишився не перетягнути пластик на стелі перефарбували в колір алькантари.

Центральні елементи подушок і спинок сидінь перешили оригінальної перфорованої шкірою від AMG (c перфорацією квадратиками) і прострочили ромбами. Центральні вставки карт дверей – перфорованою шкірою AMG (c перфорацією ромбиками). Їх теж прострочили ромбами.

Тюнинг Mercedes Benz S W221

Зі спеціального текстилю пошили подвійні шторки (зовнішні – чорні, під колір автомобіля, внутрішні – коричневі відповідно до колірним рішенням інтер’єру) і встановили їх на заднє і бічні стекла салону.

Виготовили відмінні значки (подовжені овали) з абревіатурою AMG, покрили їх нікелем і інтегрували в спинки передніх сидінь і заднього дивана. З чорного автомобільного ковроліну пошили комплект килимків для салону і килимок для багажника, оформили їх кантом зі шкіри Nappa в стилі інтер’єру салону.

Після виконаних робіт салон «Мерседеса» змінився невпізнанно. Він наповнився світлом, інтер’єр став теплим, сонячним.

– Повна перетяжка салону шкірою і алькантарою
– Виготовлення відмітних знаків і установка їх на сидіння
– Перукарські пластикових деталей оформлення салону
– Пошиття шторок для вікон і комплекту килимків

Тюнінг Mercedes Benz S W221 від Аверс-Центр

Тюнинг Mercedes Benz S W221
Тюнинг черного Mercedes Benz S W221
Надіслати заявку