Тюнинг Chrysler 300C

Тюнінг Chrysler 300C

Chrysler 300С – це сухопутний «крейсер», який відразу привертає увагу хижого солідністю, експресивним дизайном, просторим салоном з безліччю зручностей. Передові технології в «трьохсотому» укладені в форму, яка асоціюється з виглядом досконалого, потужного седана. А висока решітка радіатора – ознака приналежності до легендарної серії цього автомобіля кінця п’ятдесятих років.

З самого початку «трьохсотий» замислювався не просто Шоукар, а автомобілем, призначеним для повсякденної експлуатації, оснащеним змагальної в класі «якість звуку» (SQ) аудіосистемою.

Переоборудование салона Chrysler 300C

Щоб вирішити настільки суперечливі завдання, в автомобілі побудували, по суті, дві системи: високоякісну аудіосистему рівня змагання і мультимедійну. Першу – з трисмуговим фронтом з поканальним посиленням і сабвуфером, а другу з навколишнім звуком 5.1 з тиловим демонстраційним монітором в відсіку багажника та «вуличної» стереоподзвучкой, які на галасливому шоу або автозвукових змаганнях забезпечували б «прокрутку» відео-ряду, розрахованого на глядачів, експертів і суддів. Роботі передувала розробка 3D проект інтер’єру.

Переоборудование Chrysler
Тюнинг салона Chrysler
Переоборудование салона Chrysler
Акустика для Chrysler

Для високоякісної змагальної аудіосистеми в якості головного пристрій вибрали однодіновий апарат Pioneer DEX-Р90RS, що працює в зв’язці з виносним процесором Pioneer DEQ-P90. Мультимедійну систему доручили очолити Pioneer AVH-P7800 DVD. Працюють головні пристрої повністю незалежно, може бути включена або одна, або інша «голова», і їх розв’язали по харчуванню. Якщо включений Pioneer DEX-Р90, то трехполосная фронтальна акустика знаходиться в режимі поканального посилення, не включені центральний і тиловий канали, зовнішня тилова подзвучка. Сабвуфер працює в режимі налаштувань процесора Pioneer DEQ-P90. Коли включений Pioneer AVH-P7800, працюють двосмуговий тиловий і центральний канали, зовнішня тилова подзвучка, фронтальна акустика перемикається в режим пасивного посилення через комплектні кросовери. Сабуфер працює в тому режимі, в якому він налаштований для мультимедійної системи за допомогою процесора P7800. Фахівці «Аверс-центру» розробили та виготовили три оригінальних пристрою. Одне з них призначено для розв’язки головних пристроїв з харчування. Друге – для перемикання аудіосигналів високого рівня (змагальний варіант або режим мультимедіа). Третє – для перемикання фронтальної акустики: поканальное трисмуговий посилення або три смуги, підключених через пасивний кросовер.

Тюнинг Chrysler

Фронтальна акустика – трьохполосний компонентний комплект Rainbow CS 365 Profi Vanadium, в якому твітери з алюмінієвим куполом замінили на шовкові пищалки з цієї ж лінійки Profi Тилова акустика – двосмуговий компонентний комплект Rainbow CS 265 Profi Vanadium, в якому пищалки з алюмінієвим куполом теж замінили на ВЧ-динаміки з шовковим куполом. Сабвуфери – два 12-дюймових динаміка Rainbow Profi Vanadium. Їх акустичне оформлення – закритий ящик, об’ємом приблизно 32 літра на кожну головку, зроблений з MDF. Тилова стереоподзвучка – два коаксиала Rainbow KX-130. В системі (вірніше, в системах) п’ять підсилювачів італійської марки Steg: чотири серії K (Competition) і один серії QM.

У підголівники передніх сидінь встановлені 7-дюймові монітори Alpine H-701, тиловий демонстраційний монітор – 20-дюймовий Samsung.

Штатний акумулятор замінили на акустичний Stinger.
 
У салоні все перешите, деякі елементи оформлення перефарбовані, багато металеві деталі позолочені, широко використовується шпон натурального дерева, стрази від Swarovski.

Переоборудование Chrysler 300C

При перешивки салону та відсіку багажника використовували шкіру і алькантару теплого, теракотового відтінку. На центральних елементах подушок і спинок сидінь, вставках карт дверей, на кермі – лазерне гравіювання по Алькантарі із зображенням букв АСТ. Це абревіатура назви компанії «Аверс-центр Тюнінг» і його логотип. Декоративні ремені, використані для оформлення інтер’єру, виконані з чорної взуттєвої шкіри, на них – тиснення із зображенням того ж логотипу.

Виготовили спеціальні значки АСТ і встановили їх на сидіння, клаксон керма, решітку радіатора, на бар і ззаду на кришку багажника. Величезний значок АСТ з підсвічуванням прикрасив стеля салону. Ідея тиснення логотипу АСТ практично по всьому салону виникла тому, що хотілося прив’язати автомобіль до такого бренду як «Аверс-Центр». Адже одна з його призначень – шоукар. Оригінальна.

Бар з сигарним ящиком між задніми сидіннями створений абсолютно заново, з нуля, і жодної заводської деталі в ньому немає. Тиловий демонстраційний монітор в відсіку багажника оснащений приводом, за допомогою якого його можна встановити в зручне для перегляду положення.

Мультимедиа Steg для Chrysler

З боків багажника знаходяться перетягнуті шкірою відсіки, де розміщені компоненти (підсилювачі, інші елементи). Щоб їх можна було показати, застосовано дуже оригінальне рішення – «ламбо-панелі», які піднімаються за допомогою приводу. Завдання ставилося ширше – не тільки показати благородний дизайн підсилювачів італійської марки Steg, але і забезпечити обслуговування апаратів, легкий доступ до органів комутації та регулювань, адже це ще й змагальний автомобіль. Вийшов дуже зручний і швидкий доступ до всіх цих пристроїв.

Щоб забезпечити доступ до «докатка», підлога багажника теж обладнаний приводом. Управління приводами монітора, «ламбо-панелей» і підлогою здійснюється за допомогою окремих кнопок, розташованих на відсіках з підсилювачами – дві праворуч, дві зліва в багажнику. Кнопка управління становищем тилового монітора розташована поруч з ним. Так само як динаміки в салоні, сабвуфери прикрашають цікаві, стильні грилі в вигляді великих «крайслеровскіх» зірок зі стразами. Грилі в салоні, в відсіку багажнику і на його двері виконані в однаковому стилі і відрізняються тільки розмірами. Стрази Swarovski встановлювали вручну, поштучно і встановили дуже багато.

Золочение салона Chrysler

– Повна вібро-шумоізоляція автомобіля
– Перетяжка салону та відсіку багажника шкірою і алькантарою
– Виготовлення металевих грилів на динаміки
– Оформлення деталей інтер’єру відмітними знаками (лазерне гравіювання, тиснення, вишивка, значки)
– Оформлення салону шпоном натурального дерева
– Золочение металевих деталей салону і багажника
– Оформлення інтер’єру стразами від Swarovski
– Інсталяція системи за схемою: 3-смуговий фронт з поканальним посиленням + сабвуфер або 3-смуговий фронт + 2-смуговий тил + центральний канал + сабвуфер + тилова

Автомобильные мониторы для Chrysler

Джерела А / V-сигналів: Pioneer DEX-Р90RS, Pioneer DEQ-P90, Pioneer AVH-P7800 DVD

Підсилювачі: Steg K2 / 01, K2 / 02, K2 / 03, K4 / 01, Steg QM 45.4x

Акустика: Rainbow CS 365 Profi Vanadium, CS 265 Profi Vanadium, AD M35, Rainbow KX-130

Монітори: Alpine H-701, Samsung
 
Сабвуфер: Rainbow 12 Profi Vanadium

Тюнінг Chrysler 300C від Аверс-Центр

Автомобильные мониторы для Chrysler
Тюнинг Chrysler
Тюнинг салона Chrysler
Переоборудование Chrysler
Акустика для Chrysler
Мультимедиа Steg для Chrysler
Переоборудование Chrysler 300C
Золочение салона Chrysler
Переоборудование салона Chrysler
Переоборудование салона Chrysler 300C
Тюнинг Chrysler 300C
Надіслати заявку