Тюнинг Dodge Challenger SRT8

Тюнінг Dodge Challenger SRT8

Dodge Challenger є культовим американським автомобілем, виробленим компанією Dodge. Основною метою, яку ставили перед собою розробники концерну Chrysler Corporation, був випуск гідного конкурента таким «Маскл Карам», як Mercury Cougar, Pontiac Firebird, Chevrolet Camaro і Ford Mustang.

Dodge Challenger SRT8, який приїхав в компанію Аверс-Центр, був практично новим, проте, навіть не дивлячись на ідеальну стоковий комплектацію «американця», його власник захотів істинної унікальності для свого автомобіля.

Салон автомобіля виконали в двох основних кольорах, які ідеально підкреслили б характер «американської мрії на колесах».

Тюнинг салона Dodge Challenger SRT8

Шкіра чорного кольору була використана для перетяжки приладової панелі, стійки КПП, підлокітника, а також вставок в кермо і дверні карти. Червону шкіру використовували при перетягуванні основної частини керма, підлокітників дверних карт і сидінь.

Алькантара червоного кольору переважала при перетягуванні стелі, стійок, а також центральних вставок сидінь і карт дверей. Чорна алькантара покрила центральну частину стелі.

В якості елегантного декору була використана подвійна червона строчка на стиках і швах, а також подвійна ромбовидна строчка для центральних вставок дверних карт, сидінь, центральної смуги стелі і підлокітника.

І завершенням образу стала вишивка логотипу SRT 8 на підголівниках першого ряду сидінь.

Тюнінг Dodge Challenger SRT8 від Аверс-Центр

Тюнинг салона Dodge Challenger SRT8
Тюнинг Dodge Challenger SRT8
Надыслати заявку