Тюнинг ГАЗ 14 Чайка

Тюнінг ГАЗ 14 Чайка

«Чайка» – легендарний, культовий радянський автомобіль виробництва Горьковського автозаводу. Він не продавався і не купувався. Призначення «Чайки» – службовий автомобіль для високопоставленої номенклатури. Минув час, чиновники пересіли на «Мерседеси», а ГАЗ-14 став предметом інтересу любителів екзотики та колекціонерів.

У наш бокс він потрапив у відмінному стані – в 2006 році автомобіль відреставрували. Власник хотів всерйоз зайнятися салоном, щоб він виглядав дорого, шикарно, вишукано і, в той же час, зберіг стиль тієї епохи, коли все робили грунтовно, міцно і надійно. Інше завдання – побудувати в автомобілі систему мобільного кінотеатру з великим екраном та якісною системою озвучування, щоб можна було комфортно подивитися кіно з DVD.

Тюнінг салону ГАЗ 14 Чайка від Аверс-Центр

Установка акустики в автомобиль
Пошив и перетяжка салона автомобиля Чайки
Тюнинг салона ГАЗ 14 Чайка
Тюнинг ГАЗ 14 Чайка
Надіслати заявку
Тюнинг салона ГАЗ 14 Чайка

Установка консолі

Перший крок в реалізації подібних проектів – опрацювання варіантів нової компонування, самої ідеї проекту, і наші фахівці почали саме з цього. Вирішили, що в салоні будуть дві зони: передня (водійський відсік) і комфортабельна задня VIP-зона, призначена для власника машини і його гостей. Саме в ній потрібно було розгорнути систему мобільного кіно.

Водійський відсік був уже на заводі відділений від задньої зони перегородкою. Її обладнали зсувний механічною шторкою з алькантари. Такі ж шторки пошили для заднього та бокових стекол пасажирського салону.

Задню зону розділили консоллю-перегородкою на якій змонтували 17-дюймовий ЖК-монітор Viewsonic. У перегородку вбудували підйомний бар з електроприводом і два висувних індивідуальний столика для пасажирів зліва і праворуч від перегородки.

Пошив и перетяжка салона автомобиля Чайки

Пошиття і перетяжка салону автомобіля

Салон і відсік багажника перетягнули високоякісної автомобільної шкірою і алькантарою. Кольорове рішення інтер’єру – м’які темно-бежеві тони відповідно до заводської гамою. В оформленні салону на заводі використовувалися елементи «під дерево» темно-вишневого кольору. Їх повністю замінили на шпон натурального дерева.

В результаті, зараз салон «Чайки» виглядає вишукано, дорого, але й досить консервативно. Він зберіг строгий стиль радянського лімузина-спецавтомобіля з просторим і зручним салоном.

В автомобілі розгорнули систему мобільного кінотеатру з якісною системою озвучування.

Установка акустики в автомобиль

Установка акустики в автомобіль

Інсталяція мультимедійної системи:
Джерело А / V-сигналів: Pioneer AVH-P 7800 DVD
Монітор: Viewsonic
Підсилювачі: Audiosystem Twister F4.260, Audiosystem Twister F2.300
Акустика: Rainbow SLC 365, Rainbow КХ 130
Сабвуфер: Rainbow Hummer 10

– Тотальна вібро-шумоізоляція автомобіля;
– Повна перетяжка салону і відсіку багажника шкірою і алькантарою;
– Оформлення інтер’єру шпоном натурального дерева;
– Виготовлення та встановлення в задній зоні консолі-перегородки з моторизованим підйомним баром і висувними столиками власної конструкції;
– Установка шторок на перегородку в салоні, на бічні і заднє скло;
– Укладання ковроліну, виготовлення знімних килимків для підлоги;
– Організація системи підсвічування салону.