Тюнинг ГАЗ 14 Чайка

Тюнінг ГАЗ 14 Чайка

ГАЗ 14 – представницький легковий автомобіль епохи СРСР, який збирався вручну на Горьківському автомобільному заводі. Розкішний шестиметровий ексклюзивний лімузин, який свого часу давав фору всім Bentley і Rolls-Royce, та й зараз він не втратив свою ексклюзивність!

Головне завдання всіх «Чайок», доставити урядове особа з пункту А в пункт Б з високим комфортом, салон цього автомобіля просто величезний! У нього потрібно не сідати, а заходити! В ньому є все, починаючи від телефону, закінчуючи електричними склопідйомниками! Але, на жаль, дійшовши до нашого часу, цього комфорту виявилося мало, тому цей автомобіль приїхав саме в «Аверс-Центр»!

Зовнішній вигляд автомобіля був у бездоганному стані, а ось салон і багажник зажадав повного відновлення! Вся робота почалася саме з салону автомобіля, він був повністю розібраний вщент, далі пішла повна шумоізоляція салону, а також перетяжка всіх деталей інтер’єру – сидіння, все панелі, стійки, консолі, кермо, стеля!

Тюнинг салона ГАЗ 14 Чайка

У салоні змонтували абсолютно нову сучасну акустичну систему, на всіх вікнах встановили двошарові автомобільні шторки зі складками – чорні зовні, світлі всередині. На підголовники заднього ряду сидінь виготовили подушки і пошили комплект окантованих світлою шкірою килимів для салону і багажника.

З матеріалів, використовували чорну та бежеву шкіру, на сидіннях, вставках дверних карт виконали перфорацію. Стеля перешили бежевій алькантарою під колір салону, кермо перетягнули чорною шкірою. Для оформлення декоративних елементів салону використовували натуральний шпон.

Так само повністю переробили багажник, в ньому сховали всю додаткову електроніку, акумулятор, підсилювачі до акустичної системи, сабвуфер, все це приховали під килимовим покриттям і автоткань. Навіть кришка багажника отримала свою частку елегантності – килимове покриття з білим кантом з білої шкіри, а також центральна вставка з чорної шкіри, розшитій робмбовідной рядком ідеально вписуються в загальний образ автомобіля.

Після завершення всіх робіт, автомобіль не втратив своєї оригінальності, а навпаки, придбав ще більше ексклюзивності! Адже все деталі автомобіля залишили оригінальними! Тепер він буде ще більше радувати свого власника в ділових поїздках, зустрічах, а також повсякденних переїздах!

Тюнінг салону ГАЗ 14 Чайка від Аверс-Центр

Тюнинг салона ГАЗ 14 Чайка
Тюнинг ГАЗ 14 Чайка
Надіслати заявку