Тюнинг Хаммер H2

Тюнінг Хаммер H2

Коли виконували тюнінг Хаммера, його тотально перетягнули шкірою і алькантарою коричневого кольору. Весь залишився не перетягнути заводський пластик перефарбували в тон нового колірного рішення. В оформленні багатьох деталей інтер’єру використали шпон натурального дерева дуже красивою, рідкісної текстури, схожою на риб’ячу луску – виглядає стильно, дорого. Центральні фрагменти сидінь перетягнули більш світлою шкірою, оформили «батонами», між якими вставили кант зі шкіри основного кольору. Шкіру такого ж відтінку використовували для оформлення верхніх елементів карт дверей.

Для підголівників сидінь пошили подушки для підтримки шийного відділу хребта. Повністю замінили ковролін на світлий, пошили два комплекти килимків: cветлих (літні) і чорних (зимові). Пошили чохол для запаски, встановленої в відсіку багажника. Вийшов такий святковий, гламурний салон.

Тюнінг Хаммер від Аверс-Центр

Тюнинг Хаммер H2
Перетяжка салона авто алькантарой
Тюнинг Хаммер
Тюнинг салона Хаммер H2
Надіслати заявку
Тюнинг салона Хаммер H2

Оскільки машина вже «в роках», довелося виконати багато ремонтних і відновлювальних робіт. Перебрали всю штатну проводку, замінивши підозрілі дроти та кабелі і переклавши їх, якщо потрібно. Заново закріпили монтаж і акумулятори. Всі лампочки підсвічування в салоні поміняли на світлодіоди білого світіння. Зробили повну вібро, шумоізоляцію салону. На стелі змонтували стельовий монітор і розгорнули в автомобілі якісну мультимедійну систему – мобільний кінотеатр. Cмонтіровалі тилову і фронтальну відеокамери з вибірковим виведенням інформації на монітор. Встановили іммобілайзер Skybrake і ксенонове світло в фари.

Тюнинг Хаммер

– Повна вібро-шумоізоляція автомобіля
– Заміна ковроліну і пошивка двох комплектів килимків
– Перетяжка салону та відсіку багажника шкірою і алькантарою
– Оформлення інтер’єру шпоном натурального дерева
– Світлодіодна підсвітка
– Комплекс ремонтних і відновлювальних робіт
– Інсталяція мультимедійної системи:
Джерело А / V-сигналів: Kenwood DNX 5220BT
Підсилювачі: Audio System Twister F4.380 і F4.260.
Акустика: Rainbow SLC 265.25NG, Rainbow KX 130
Монітор: Alpine PKG-1000P
Сабвуфер: Rainbow Vanadium 8
– Установка додаткового обладнання:
ксенонового світла
тиловий і фронтальної відеокамер
іммобілайзера Skybrake.