Тюнинг Jeep Cherokee SRT 8

Тюнінг Jeep Cherokee SRT 8

Власник цього SRT 8 – автоспортсмен. На цьому автомобілі було показано найкращий час на Moscow Unlim 500+ в сегменті SUV, а це вже про щось говорить. Спортивності «Джіпа» додають і широкі шини-сліки. Ну і ми теж дещо додали …

Пошиття і перетяжка салону Jeep Cherokee SRT 8 від Аверс-Центр

Тюнинг салона Jeep Cherokee SRT 8
Пошив и перетяжка салона Jeep Cherokee SRT 8
Тюнинг Jeep Cherokee SRT 8
Надіслати заявку
Пошив и перетяжка салона Jeep Cherokee SRT 8

Пошиття і перетяжка салону

Салон SRT 8 повністю перешили чорною шкірою і алькантарою. Декоративна строчка – біла. Сидіння і задній диван прикрашають також білий кант, вставки з чорної шкіри Nappa, а центральні елементи сидінь – ремені зі шкіри. Підголівники заднього дивана перешили чорною шкірою з білим кантом.

Карти дверей перетягнули в тому ж стилі: вставки з чорної шкіри, білий кант на підлокітниках. Карту задньої (п’ятої) двері перешили чорної алькантарою.

Чорним карбоном з великим «шаховим» плетінням оформили центральну консоль, накладки з кнопками управління в картах передніх дверей, спинки передніх спортивних сидінь Recaro з чотирьохточковими ременями Sparco.

У відсіку багажника чорної алькантарою перетягнули верхню частину і стійки (до штатних пластикових деталей оформлення).

Тюнинг салона Jeep Cherokee SRT 8

На центральну частину торпедо (як продовження центральної консолі) встановили спеціально виготовлений «фігурний» корпус з трьома додатковими приладами. Його виклеювати з склотканини і перетягнули чорної алькантарою.

Виконали полегшену шумоізоляцію кузова – адже це спортивний автомобіль. Акустику аудіосистеми інсталювали в передні і задні двері в стилі Stock, підсилювач встановили під переднє пасажирське сидіння.

На днище змонтували світлодіодне підсвічування в стилі Brabus.

Всі ці доробки додали Grand Cherokee не тільки спортивності, але і шику, комфорту.