Тюнинг Mercedes-Benz SL 129

Тюнінг Mercedes-Benz SL 129 – класичний німецький звір

Нарешті у нас на переобладнанні автомобіль з кузовом кабріолет і не просто автомобіль, а Mercedes-Benz SL129!

З автомобілем була пророблена колосальна робота! Був перетягнуть повністю весь салон, а саме: кермо і верх торпедо перешили з використанням чорної шкіри, низ торпедо виконаний з коричневої шкіри. Центральна консоль і підлокітник, виконані коричневою шкірою, а бічні частини консолі були ще додатково прострочені ромбовидної вишивкою.

Передній і задній ряд сидінь виконаний з використанням все тієї ж коричневої шкіри, а центральні вставки оформлені ромбовидної рядком і перфорацією. Бічна частина біля сидінь заднього ряду, виконана в загальний тон салону з коричневої алькантари.

Перетяжка салона Mercedes-Benz SL 129

Карти дверей перетягнули в двох основних кольорах: центральна частина виконана шкірою коричневого кольору з перфорацією і прикрашена рядком у вигляді ромбів, підлокітник перетягнуть з використанням простий коричневої шкіри, а інша частина карт дверей виконана в чорній шкірі. У підлокітниках карт дверей оформлені приховані ніші для додаткової поклажі.

Стійки, сонцезахисні козирки та внутрішній покрив складного даху був перетягнуть з використанням чорної алькантари. Крім того, зі спеціального брезенту для кабріолетів була виготовлена нова складний дах.

Багажник повністю виконаний з алькантари, основна його частина – коричневого кольору, а нижня частина, яка використовується для поклажі, виконана з алькантари чорного кольору.

Так само були виготовлені автомобільні килимки, які ідеально вписалися в загальний інтер’єр салону автомобіля!

Тюнінг Mercedes-Benz SL 129 від Аверс-Центр

Тюнинг Mercedes-Benz SL 129
Тюнинг Mercedes-Benz
Перетяжка салона Mercedes-Benz SL 129
Надіслати заявку