Тюнинг Mercedes CLK 430

Тюнінг Mercedes CLK 430

Центральні елементи подушок, спинок сидінь та центральні вставки карт дверей перетягнули алькантарою і прострочили ромбами. Контрастну строчку зробили червоною ниткою, і машина просто «заграла». Абсолютно всі деталі «дерев’яного» оформлення салону замінили новими, покритими натуральним шпоном кореня мадрона. Від чорного кольору не відмовилися повністю, їм оформили робочі зони в салоні. Перетягнули в чорну шкіру торпедо і так же оформили нижні і верхні частини карт передніх дверей. Весь залишився не перетягнути пластик пофарбували, а потім покрили лаком.

Виконали цілий комплекс робіт зі зміни анатомії керма. Його збільшили в розмірі і зробили підтримку для великих пальців. Також змінили анатомію сидіння водія, замовник – людина високого зросту і йому було не дуже комфортно в штатному кріслі.

Тюнинг салона Mercedes CLK от Аверс-Центр

Тюнинг салона Mercedes CLK
Тюнинг салона Mercedes CLK 430
Тюнинг Mercedes CLK 430
Надіслати заявку
Тюнинг салона Mercedes CLK 430

В оформленні інтер’єру використали відмітний знак. Їм стала ящірка – символ цього автомобіля. Як і ящірка, автомобіль Mercedes CLK430 стрімкий і швидкий, з миттєвою реакцією – справжній спортсмен. Тюнінгери розробили дизайн значка, виготовили його в металі і покрили нікелем. Встановили три таких знака: на кермо, на спинку заднього дивана і на фальшпанель в багажнику, що прикриває встановлені там компоненти аудіосистеми. Стиль оформлення багажника перегукується з салоном. Вся конструкція в відсіку побудована одним цілим так, щоб можна було легко обслуговувати машину. Адже під новим обладнанням знаходиться частина «мозку» «Мерседеса».

На базі рідкого двухдіновая лампового головного пристрою Panasonic CQ-TX5500W в салоні розгорнули аудіосистему з поканальним посиленням, за якістю звучання наближається до High End.

Тюнинг салона Mercedes CLK

В автомобілі встановили комплект додаткового обладнання.

– Вібро-шумоізоляція автомобіля
– Перетяжка салону та відсіку багажника шкірою і алькантарою
– Розробка, виготовлення та встановлення металевих відмітних знаків
– Оформлення інтер’єру деревом, покритим натуральним шпоном кореня мадрона;
– Заміна колісних дисків (HRE 543) і радіаторних грат
– Заміна пластикових деталей оформлення салону на хромовані;
– Фарбування і покриття лаком залишився без перетягнутий пластика салону
– Зміна анатомії керма і водійського сидіння
– Установка додаткового обладнання
– Інсталяція якісної аудіосистеми за схемою:
2-смуговий фронт + сабвуфер

Джерело аудіосигналу: Panasonic CQ-TX5500W
Підсилювачі: Rainbow 2V8, 4V8, KW 2270, KW 4150
Акустика: Rainbow Profi
Сабвуфер: JL W6