Тюнинг Mercedes G55

Тюнінг Mercedes G55 – крутіше не буває

Крутіше ніж Mercedes-Benz G55 позашляховика немає, і навряд чи буде. Його завжди будуть поважати – перед вами завжди буде чиста дорога. Просто легенда! Власник даного MB G55 побажав провести повний фурор у тюнінгу салону свого автомобіля!

Перед початком робіт по тюнінгу салону, весь кузов Mercedes-Benz G55 був перетягнуть білою плівкою. Далі, підходячи до безпосереднього тюнінгу салону, весь його вміст було демонтовано і проведена повна шумоізоляція.

При оформленні салону, було прийнято рішення використовувати два основних, абсолютно невластивих автомобілів такого класу, кольори – синій і білий.

Шкірою синього кольору були перетягнуті верх торпедо, основна частина карт дверей, центральні вставки сидінь і кишені для додаткової поклажі позаду них, підлокітник, а також обід рульового колеса і рукоятки КПП і ручного гальма. Білу шкіру використовували при оформленні центральній частині керма, нижньої частини торпедо, стійки органів управління, вставок в карти дверей, сидінь, а також при виготовленні чохла для ручника. Не обійшлося в цьому проекті на тюнінг Mercedes G55 без перфорації, яка присутня на шкірі керма, центральних вставках сидінь і дверних карт.

Тюнінг Mercedes G55 від Аверс-Центр

Тюнинг салона Mercedes G55
Перетяжка салона Mercedes G55
Тюнинг Mercedes G55
Надіслати заявку
Перетяжка салона Mercedes G55

Стелю оформили під загальний стиль всього салону – синя алькантара, як основа і центральна частина з алькантари білого кольору, де затишно розташувався стельовий монітор. Весь стельовий пластик пофарбований в тон.

На всі задні вікна автомобіля встановили комплект автомобільних штор зі складками, що підтримують загальну ауру оновленого автомобіля – синій колір всередині салону і білий зовні.

Вже давно стала фірмовим автографом, ромбовидна сточка прикрасила центральну частину стелі, сидіння, вставки карт дверей, а також низ приладової панелі. Комплект килимів, окантування синьою шкірою міг би стати фінальним акордом проекту, але не тут-то було.

Тюнинг салона Mercedes G55

Висококласний автомобільна акустика, встановлена в автомобілі складалася з наступних компонентів:

– Головний пристрій – Alpine INE-W928R
– Фронтальна акустика – Focal Acces 165A1SG
– Тилова акустика – Focal Acces CA1SG
– Підсилювач 5-ти канальний для фронту і тилу – Focal SPP 5
– Сабвуферний динамік корпусних – Focal Performance SBP25
– Камера заднього виду – Alpine HCE-C115