Тюнинг Mercedes GL400

Тюнінг Mercedes GL400 – стильна новинка

Новинка Mercedes GL400 стала справжнім подивом в модельному пропозиції бренду, адже стільки нововведень не отримувала ще ні одна оновлена серія у іменитих німців. Концерн оновив свій флагман в сегменті позашляховиків дуже несподівано для публіки.

Не було ніяких афіш і рекламних кампаній, новий Mercedes Benz GL400 просто з’явився в салонах і почав привертати увагу своєю розкішною зовнішністю. Рекламні фото і професійні відео авто починають борознити простори Інтернету, розбурхують сприйняття любителів чотириколісною техніки. Власник же цього зовсім новенького GL400 побажав ж кардинально змінити салон автомобіля!

Перед початком тюнінгу, була виконана повна шумоізоляція автомобіля. Далі перейшли до кардинальної зміни салону, за раніше затвердженим з власником дизайн проекту на тюнінг!

Тюнинг салона Mercedes GL400

Всі сидіння Mercedes Benz GL 400 були перетягнуті натуральною шкірою коньячного кольору. Щоб забезпечити додатковий комфорт, центральні вставки сидінь виконали з перфорованої шкіри, прикрашеної рядком у вигляді ромбів. Перфорована шкіра, прострочена ромбами, також використовувалася при перетягуванні вставок в дверних картах.

При перетягуванні основної частини дверних карт, верхній частині торпедо, керма і центральної його вставки, а також при перетягуванні підлокітника використовували гладку коньячну шкіру. Нижня ж частина торпедо і центральна консоль, перетягнена з використанням світлої шкіри. А ось алькантару широко застосували при перетягуванні всього килимового покриття, а так само стелі і всіх стійок в автомобілі.

Ідеальним доповненням в завершенні проекту, послужило заміна всіх пластикових вставок в торпедо, картах дверей, центральної консолі і кермі, на вставки з натурального дерева (корінь горіха, покритий матовим лаком).

Тюнінг Mercedes GL400 від Аверс-Центр

Тюнинг салона Mercedes GL400
Надіслати заявку