Тюнинг Mitsubishi 3000GT

Тюнінг Mitsubishi 3000GT

Mitsubishi 3000GT належить до лінійки спорткарів, які виробляє японська компанія Mitsubishi Motors. 3000GT також відомий, як Mitsubishi GTO (для японського ринку) і Dodge Stealth (для Америки).

Відвідавши бокси компанії Аверс-Центр автомобіль зазнав глобальних змін салону. Дизайн-проект на тюнінг Mitsubishi 3000 GT розроблявся індивідуально, з узгодженням кожного етапу з власником автомобіля.

Салон був виконаний в червоно-чорному кольорі. При цьому, вийшло не просто гармонійне поєднання цих двох шляхетних відтінків, а екстравагантне поділ салону автомобіля на дві частини: чорна смуга по стороні водія і червона смуга по стороні пасажира. Щоб підкреслити образ, поверх правої половини кузова наклеїли чорну плівку, а також замінили штатні сидіння першого ряду спортивними «ковшами» Recaro.

Тюнинг салона Mitsubishi 3000GT

Алькантара червоного та чорного кольорів стала основним матеріалом при перетягуванні салону автомобіля Mitsubishi 3000GT, нею були перетягнуті фактично всі елементи інтер’єру і органи управління. Весь зачеплені алькантарою штатний пластик, а також навершя ручки КПП перефарбували в червоний колір та покрили рояльним лаком, для продовження терміну експлуатації.

Декоративна строчка в вигляді ромбів була нанесена на центральні частини сидінь, заднього дивана, на вставки карт дверей, праву частину стелі, а також бардачок. Стикові шви оформили подвійною строчкою червоними нитками.

Тюнінг Mitsubishi 3000GT від Аверс-Центр

Тюнинг салона Mitsubishi 3000GT
Тонировка стекол авто
Надіслати заявку