Тюнинг Mitsubishi Lancer Evolution IX

Тюнінг Mitsubishi Lancer Evolution IX – м’який куточок

У тюнінг ательє «Аверс Центр», звернувся власник автомобіля, який є представником дорожньої версії гоночного автомобіля, а саме – яскраво-червоний Mitsubishi Lancer Evolution IX. Ось вже дійсно спортсмен, суворий професіонал!

Як і очікувалося, після тюнінгу салон Mitsubishi Evo дуже сильно змінився. Кермо Momo перетягнули шкірою зі вставками з алькантари на клаксоні і верхньої частини обода. Крісла-ковші і задній ряд сидінь перетягнули алькантарою чорного кольору, в поєднанні з червоною на центральних вставках. Така ж стилістика була використана і при оформленні карт дверей.

Приладова панель повністю перетягнена алькантарою чорного кольору. Для важеля КПП пошили індивідуальний чохол, все з тієї ж алькантари чорного кольору, а важіль ручного гальма, навпаки, в чорну шкіру.

Стеля перетягнули алькантарою чорного кольору. Пол, а також більшу частину багажника перетягнули чорною шкірою. У бічних частинах багажника, крім шкіри використовували ще й алькантару чорного кольору.

Тюнінг салону Mitsubishi Lancer від Аверс-Центр

Перетяжка салона Mitsubishi Lancer
Тюнинг салона Mitsubishi Lancer
Тюнинг Mitsubishi Lancer Evolution IX
Надіслати заявку
Тюнинг салона Mitsubishi Lancer

У проекті на тюнінг широко використовувався карбон, як матеріал для оформлення деталей салону. Так в карбоні виконані вставки на приладовій панелі, дверних картах, консолі основних органів управління і навіть навершя рукоятки КПП. Нарівні з карбоном, в якості додаткового декору була використана подвійна червона строчка по швах і ромбовидна точки, що прикрасила стелю, вставки з червоної алькантари, а також елементи зі шкіри на підлозі і в багажнику.

Здавалося б, фінальної ноткою стануть спеціально пошитий комплект килимів, окантованих червоною тасьмою і спеціально виготовлені і перетягнуті алькантарою подіуми для додаткових датчиків на приладовій панелі і бічній стійці біля водія, але і на цьому тюнінг Mitsubishi Lancer Evolution IX не закінчилася! В автомобіль встановили акустику преміум класу!

Для початку виготовили подіуми під колонки і твітери, в багажник виготовили бокс для підсилювача, сабвуфера і конденсатора.

Головним пристроєм в системі виступає – Alpine INE-W928R
Фронтальна акустика – Focal Intergrations I165VRS
Тилова акустика – Focal Intergrations IS165
Підсилювач 4-х канальний для фронту і тилу – Focal FPS 4.160
Сабвуфер – Focal I Bus 2.0