Тюнинг Range Rover

Тюнінг Range Rover – британський аристократ

Власник автомобіля прийняв рішення перетворити салон свого Range Rover Vouge так, щоб дійсно виділятися з загальної маси. Для реалізації цієї ідеї, фахівцями компанії Аверс-Центр був розроблений індивідуальний дизайн проект по тюнінгу салону автомобіля Range Rover.

Верхня частина торпедо перетягнена шкірою коричневого кольору, а нижня шкірою червоного кольору. Дверні карти також перетягнули, з використанням червоної і коричневої шкіри. Консоль і підлокітник між сидінь першого ряду також оформили шкірою коричневого кольору.

Сидіння виконали в загальний тон салону: центральна частина сидінь виконана шкірою червоного кольору з перфорацією.

Крім цього, на задній ряд сидінь пошили анатомічні подушки для підголівників. Для підтримки затишку в салоні, на все задні вікна встановили комплект автомобільних шторок коричневого кольору.

Тюнинг салона Range Rover

Стеля і стійки перетягнули алькантарою коричневого кольору, яка підкреслила загальну індивідуальність салону автомобіля. Весь стельовий пластик перефарбували під колір алькантари.

Була виготовлена додаткова полиця в багажному відділенні, яку також перетягнули в коричневу алькантару.

Щоб не вибиватися із загального образу, підлогу і стіни багажного відсіку автомобіля оформили в коричневий карпет і виготовили комплект автомобільних килимів, декорованих червоним кантом зі шкіри.

В якості додаткового декору застосували червоний шкіряний кант на сидіннях і червону подвійну строчку по швах шкіри.

Тюнінг салону Range Rover від Аверс-Центр

Тюнинг салона Range Rover
Тюнинг Range Rover
Надіслати заявку