Тюнинг Range Rover Evoque

Тюнінг Range Rover Evoque – повне оновлення салону

Бездоріжжя. Він – Range Rover Evoque. Автомобіль, буквально кричить про власній харизмі та неординарності. Він ніби кидає тобі виклик, кажучи: «Гей, нумо спробуй, на що я здатний!». Але є одне величезне “але”! Власнику цього Range Rover Evoque, дуже не сподобався як виглядає стоковий салон цього автомобіля, і він вирішив передати його в руки фахівців компанії “Аверс – Центр”!

Що ж вийшло? А давайте подивимося.

Тюнинг салона Range Rover Evoque

Перед початком робіт, весь салон автомобіля був розібраний, а кузов, пройшов повну шумоізоляцію!

Торпедо і все дверні карти, виконані в загальному стилі: верх перетягнули чорною шкірою, з використанням рядки червоного кольору, а низ перетягнули чорною шкірою. На дверних картах, центральні вставки виконали з чорної перфорованої алькантари, з рядком ромбами, а підлокітник перетягнули чорною шкірою!

Всі сидіння в автомобілі перетягнули так само в загальному стилі: всі центральні частини виконали з чорної перфорованої алькантари з рядком ромбами, а іншу частину сидінь і підголовники перетягнули з використанням червоної шкіри!

Так само в автомобілі змінили стелю і все стійки – їх перетягнули дуже красивою на вигляд – чорною алькантарою, яка відмінно доповнила всю картину, тюнінгу салону!

Тюнінг Range Rover Evoque від Аверс-Центр

Тюнинг салона Range Rover Evoque
Тюнинг Range Rover Evoque
Надіслати заявку