Тюнинг синего Subaru Legacy

Тюнінг синього Subaru Legacy

Subaru Legacy п’ятого покоління – повнопривідний п’ятимісний кросовер класу C / D. Перед його творцями стояло завдання створення автомобіля, відповідного характеристикам кільцевого гоночного класу Grand Touring. Збільшено розміри кросовера, розширені колія і база. Legacy V оснащений традиційним субаровским горизонтально-оппозитним двигуном і симетричним повним приводом. Дизайн кузова дозволив підвищити аеродинамічні показники автомобіля, стала краще його керованість.

Інтер’єр оформлений досить стримано – клас зобов’язує. Органи управління аудіосистемою та клімат-контролем знаходяться на центральній консолі, виконаної в елегантному, сучасному стилі й декорованого «під метал». На приладовій панелі – чотири прилади з окантовкою шкал сріблястого кольору, «під карбон». Шкали їх добре зчитуються, не в останню чергу завдяки підсвічуванню червоного кольору. В обробці салону застосований «м’який» пластик.

Змінено профіль та анатомія сидінь, рівномірно розподілити навантаження на них дозволяють високощільна поліуретанова піна і вертикальні S-образні пружини.

Екстер’єр Legacy V відрізняють «каплевидні» блоки передніх фар, гладкий капот без традиційного повітрозабірника, «роздуті» передні колісні арки. Але автомобіль як і раніше пізнаваний. Це, безсумнівно, «Легасі» з його неповторною «аурою».

Тюнінг Subaru Legacy від Аверс-Центр

Тюнинг Subaru Impreza
Тюнинг Subaru Legacy
Тюнинг синего Subaru Legacy
Надіслати заявку
Тюнинг Subaru Legacy

Власнику дуже сподобався дизайн салону в іншому нашому проекті – седані Subaru Legacy, і він попросив оформити інтер’єр свого автомобіля в такому ж стилі. Крім того, його не влаштовувало якість звучання штатної аудіосистеми. Салон кросовера практично повністю перетягнули алькантарою в комбінації зі шкірою чорно-сірих тонів. Декоративна строчка – контрастна біла, подвійна. Центральні елементи подушок, спинок сидінь і карт дверей прострочили «об’ємними ромбами». Фрагменти центральної консолі і карт покрили натуральним синьо-чорним карбоном в стилі кольору автомобіля.

Зробили повну вібро-шумоізоляцію кузова й розгорнули в автомобілі якісну систему озвучування на базі мультимедійного центру Pioneer AVH-P6000DVD, акустики і підсилювачів торгової марки Focal. Встановили додаткове обладнання: відеокамеру заднього огляду і паркувальний радар.

– Повна вібро-шумоізоляція автомобіля;
– Перетяжка салону шкірою і алькантарою;
– Оформлення деталей інтер’єру карбоном;

Тюнинг салона Subaru Legacy

Інсталяція якісної аудіосистеми з озвучуванням за схемою:
2-смуговий компонентний фронт + 2-смуговий коаксіальний тил + активний сабвуфер

Джерело аудіосигналу: Pioneer AVH-P6000DVD
Підсилювач: Focal Solid 4
Акустика: Focal Access 165 A1, Focal Access 165 CA1
Активний сабвуфер: Focal Polyglass Enclosure

Установка додаткового обладнання:
– камера заднього виду Freeway 1010 pal;
– парктроник Steelmate PTS 400DD.