Тюнинг Subaru Impreza

Тюнінг Subaru Impreza

Оскільки автомобіль спортивний, ізолювали тільки ті місця, які дійсно захищають автомобіль від шумів і вібрацій. Спорт-кар – чорного кольору, тому власник вирішив і інтер’єр оформити в темній колірній гамі, причому повністю перешити його алькантарою. Так і зробили.

Салон тотально перетягнули чорної алькантарою, простроченої контрастною білою ниткою. Що залишився неперетянутим пластик перефарбували в чорний колір й покрили тактильним лаком. Обшивку з алькантари в деяких місцях доповнили шкіряним ременем з отворами – дуже цікаве та вдале рішення, що стало відмітною ознакою цього проекту.

Інша його особливість – карбон, яким вкрили всю лицьову панель центральної консолі, зробили з нього вставки в кермо. Змінили анатомію керма та перетягнули його шкірою в комбінації з алькантарою.

Багажник оформили в стилі салону: чорна алькантара, шкіряні ремені, біла рядок. Так як автомобіль спортивний, його оснастили буст- контролером, який встановили замість попільнички, і турботаймером. Виконали комплекс робіт з світлотехніки: підсвічування типу «комфорт» в салоні (під ноги водієві і передньому пасажирові) і зовнішня від Brabus; підсвічування монтажного відсіку з апаратурою в багажнику. У машині побудували якісну аудіосистему з потужною сабвуферной підтримкою в спортивному, «вуличному» стилі. Її оснастили також комплектом додаткового обладнання.

Тюнинг салона Subaru Impreza

– Вібро-шумоізоляція автомобіля
– Перетяжка салону та відсіку багажника алькантарою
– Зміна анатомії керма, перетяжка його шкірою і алькантарою
– Оформлення деталей інтер’єру карбоном
– Організація зовнішньої і внутрішньої підсвічування
– Установка буст-контролера і турботаймера
– Інсталяція мультимедійної системи з озвучуванням за схемою: 2-смуговий фронт + сабвуфер:
Джерело А / V-сигналів: Pioneer AVH-P 6800 DVD
Підсилювачі: AudioSystem F2-190, F2-300
Акустика: AD W600R
Сабвуфер: Rainbow Amboss 12
– Установка додаткового обладнання:
Bluetooth і iPod адаптерів для головного пристрою;
спеціального акустичного акумулятора Stinger;
підсвічування Brabus типу «комфорт».

Тюнінг Subaru Impreza від Аверс-Центр

Тюнинг салона Subaru Impreza
Тюнинг Subaru Impreza
Надіслати заявку