Тюнинг Toyota Auris

Тюнінг Toyota Auris

Ідея проекту – залучити нових клієнтів до Toyota Auris і, перш за все, молодь. Для цього вирішили створити шоу-кар для підтримки акції, яка повинна була пройти по всій Україні. Його завдання – стояти в різних містах країни поряд з клубами, в яких проводяться дискотеки, і своєю аудіосистемою підтримувати проходить шоу поза приміщенням для широкої публіки, тим самим, привертаючи до себе увагу. Для того щоб система могла працювати і прі не заведеної машині, в багажнику, в ніші запасного колеса, встановили додатковий акумулятор і невелике, але якісне автомобільне зарядний пристрій, який підключили до тилового акумулятора. Його можна живити від будь-якого джерела 220 і забезпечити гучне відтворення музики без розрядки і просадки акумулятора.

У Toyota Auris потрібно було побудувати потужну аудіосистему, яка б забезпечила гучна, якісне звучання для «вуличної» підтримки клубної дискотеки і м’яке, комфортне відтворення музики в салоні для «внутрішнього вжитку». Звуку в цьому автомобілі приділено багато уваги. Йому віддана, буквально, половина корисного внутрішнього простору кузова, а забезпечення якісного звучання – одна з першочергових задач проекту. Тому установники вибрали головний пристрій від Alpine, зарекомендувало себе як якісний аудіоджерело, і дорогою фронтальний комплект акустики – один з лідерів лінійки Rainbow. Інші компоненти теж дуже гідні. На них не економили – це не бюджетний проект. Інсталяція виконана красиво, виглядає дорого, і звучить аудіосистема дуже гідно. Ще одна особливість цього проекту в тому, що виконали його в досить короткий термін, всього за три тижні, але при цьому традиційно якісно і надійно.

Тюнінг Toyota Auris від Аверс-Центр

Тюнинг салона Toyota
Тюнинг Toyota
Тюнинг Toyota Auris
Надіслати заявку
Тюнинг Toyota

Зовнішні зміни вигляду автомобіля мінімальні: його оснастили спортивними дисками знаменитої компанії OZ Racing і встановили під порогами підсвічування типу «комфорт» в стилі Brabus. Практично весь салон перетягнули синьої алькантарою з чорними вставками з цього ж матеріалу. Весь залишився не перетягнути пластик в салоні пофарбували в синій колір. Оригінальності дизайну інтер’єру додають «хаотичні» зигзаги рядки світлої контрастною ниткою. Зробили тотальну підсвічування салону і відсіку багажника синім кольором. У темну пору доби автомобіль виглядає дуже красиво і ефектно. Вийшла вражаюча, дуже красива машина. З одного боку, це, дійсно, «вуличний» шоу-кар, але в шляху до послуг водія і пасажира – комфортабельний автомобіль з якісною системою озвучування.

Тюнинг салона Toyota

– Повна вібро-шумоізоляція автомобіля
– Перетяжка салону та відсіку багажника алькантарою
– Фарбування залишився без перетягнутий пластика оформлення інтер’єру
– Організація тотальної підсвічування салону і відсіку багажника
– Інсталяція мультимедійної системи з озвучуванням за схемою: 2-смуговий фронт + тил + тилова подзвучка + сабвуфер:
Джерело А / V-сигналів: Alpine IVA-W202R
Монітор: Alpine PKG-850 P
Підсилювачі: Audio System Twister F2.300, Audio System Twister F4.260
Акустика: Rainbow SLC 265.25 NG, Rainbow KX165
Сабвуфер: Rainbow Amboss 10
– Установка додаткового обладнання: спортивних легкосплавних дисків компанії OZ Racing
– Підсвічування типу «комфорт» в стилі Brabus