Тюнинг Toyota FJ Cruiser

Тюнінг Toyota FJ Cruiser

Toyota FJ Cruiser багато в чому нагадує свого попередника – класичний FJ 40 шістдесятих. Вузька радіаторна решітка, «зсунуті до перенісся» круглі фари, загратована щілину горизонтального повітрозабірника в передній частині капота. Все це впізнавані сімейні риси найзнаменитішої «Тойоти» всіх часів і народів, яка зробила цю марку відомою і шанованою в усьому світі. Не випадково багато хто вибирає саме FJ Cruiser, який в 2009 році став найнадійнішим середньорозмірним позашляховиком (за оцінкою визнаного авторитету – журналу Consumer Reports). В цьому році відомий єгипетський шукач пригод Хішам Нессім (Hisham Nessim) встановив новий світовий рекорд й потрапив в Книгу рекордів Гіннеса, проїхавши в поодинці на Toyota FJ Cruiser через суворий відрізок Лівійської пустелі, званий Great Sand Sea (650 км), за рекордний час 5 годин 33 хвилини.

Вибрав FJ Cruiser і наш клієнт, але не всі його влаштувало в заводській комплектації автомобіля. Наші фахівці повністю перетягнули салон шкірою та алькантарою. Передні сидіння поміняли на сидіння від BMW п’ятої серії. Виготовили і встановили на консолі між передніми сидіннями зручний підлокітник. Покрили шпоном натурального дерева деякі деталі оформлення салону і вставку в кермо.

Переобладнання Toyota FJ Cruiser від Аверс-Центр

Переоборудование Toyota FJ Cruiser
Тюнинг салона Toyota FJ Cruiser
Тюнинг Toyota FJ Cruiser
Надіслати заявку
Тюнинг салона Toyota FJ Cruiser

Розгорнули якісну аудіосистему з трисмуговим фронтом, тиловими коаксиалом та двома підсилювачами (двоканальний для фронту / тилу і двоканальний на сабвуфер). Мідбаси фронту інсталювали в двері в стилі Stock, фронтальні твітери – в передні стійки. Тилові коаксілали розмістили на подіумах у верхній частині задніх стійок. Вони спрямовані в салон. «Рулит» всім цим аудіохозяйством головний пристрій – двухдіновая мультимедійний «шеститисячного» Pioneer. Заводський сабвуфер в пластиковому боксі демонтували за профнепридатністю, виготовили з багатошарової фанери правильний сабвуферний корпус й розмістили його в відсіку багажника.

Замінили блоки передньої оптики. Встановили охоронний комплекс: систему сигналізації з двостороннім зв’язком і автозапуском, іммобілайзер Skybrake. З чорного ковроліну пошили комплект килимків і оформили їх облямівкою з світло-коричневої шкіри в стилі салону.

Переоборудование Toyota FJ Cruiser

-Перетяжка салону шкірою і алькантарою;
– Оформлення інтер’єру шпоном натурального дерева;
– Пошиття комплекту килимків;
– Заміна передніх сидінь на сидіння від BMW п’ятої серії;
– Виготовлення та встановлення на консолі між передніми сидіннями підлокітника;
– Інсталяція мультимедійної системи з 3-смуговим компонентним фронтом, 2-смуговий коаксіальним тилом і сабвуфером.

Джерело А / V-сигналів: 6-дисковий DVD-чейнджер Pioneer AVH-P6000DVD
Підсилювачі: Focal Solid 2, Focal Solid 4
Акустика: Focal Poliglass 165 VR3, Focal Poliglass 130CVX
Сабвуфер: Focal Access 25A1

Установка додаткового обладнання:
– Блоку передньої оптики;
– іммобілайзер Skybrake;
– Системи сигналізації.