Тюнинг Toyota Land Cruiser 200 с элементами дерева

Тюнінг Toyota Land Cruiser 200 з елементами дерева

Сидіння перешили сірою шкірою, а центральні елементи їх подушок та спинок – світло-сірої алькантарою. Використовували оригінальне, в ретро-стилі рішення – ці елементи прострочили ромбами з «гудзиками».

Так само оформили карти дверей та подушечки для підтримки шийного відділу хребта на підголовники сидінь (сіра шкіра і світло-сіра алькантара, прострочена ромбами з «гудзиками»). Шкірою та алькантарою перетягнули інші елементи інтер’єру, починаючи від консолі та торпедо, закінчуючи стелею та стійками. Декоративна строчка – світла. Заводський пластик «під дерево» замінили деталями, покритими шпоном натурального дерева (корінь горіха).

Решта не перетягнути пластикові деталі заводського оформлення салону пофарбували та покрили чорним рояльним лаком. Виготовили і встановили на кермо дерев’яні накладки, теж покриті натуральним шпоном кореня горіха.

Встановили зовнішнє підсвічування від Brabus типу «Комфорт», охоронний комплекс Tecnoblock, навігаційну систему Garmin GVN 53, яку підключили до штатного монітора.

Тюнінг Toyota Land Cruiser 200 від Аверс-Центр

Надіслати заявку