Тюнинг Toyota LC-200

Тюнінг Toyota LC-200

Тюнінг Toyota LC 200, яка приїхала в бокси компанії Аверс-Центр прямо з автосалону, торкнувся практично кожної деталі автомобіля.

Була проведена перетяжка сидінь високоякісною шкірою Nappa коричневого кольору з перфорацією на центральних вставках. В якості додаткового декору використовували «косичку» з чорної шкіри з боків кожного сидіння, а також коричневу алькантару для нижнього пластика сидінь.

З коричневої перфорованої шкіри пошили комплект накладних підголовні подушок для кожного сидіння.

Для перетяжки стелі використовували алькантару коричневого кольору, а весь стельовий пластик пофарбували в тон алькантари і покрили тактильним лаком.

Основну частину дверних карт перетягнули чорною шкірою, центральні вставки – перфорованої коричневої. Як і для сидінь, для карт застосували декорування «косичкою» чорної шкіри. Весь штатний пластик дверей замінили елегантним карбоном або шпоною натурального дерева.

Тюнинг салона Toyota LC-200

Для обробки торпедо, приладової панелі, рукоятки КПП і керма, також широко використовували карбон і шпон натурального дерева.

Повністю замінили килимове покриття в салоні Toyota Land Cruiser 200. Пошили комплект автомобільних килимків, додатково прикрасивши їх спеціально виготовленими логотипами 60-th Anniversary.

З високоякісного карбонового волокна виготовили та встановили комплект «ветровиков» для кожних дверей, а також «мухобойку» на капот. Крім цього, тюнінг Toyota LC-200 включив заміну штатної решітки радіатора, за якою вдало розташувалися спеціально встановлені стробоскопи.

Крім перерахованих вище доробок, були виконані: тотальна вібро й шумоізоляція, інсталяція СГУ і механічної протиугінної системи Техноблок.

Тюнінг салону Toyota LC-200 від Аверс-Центр

Тюнинг салона Toyota LC-200
Тюнинг Toyota LC-200
Надіслати заявку