Тюнинг Volkswagen Caravelle

Тюнінг Volkswagen Caravelle

Мікроавтобус Volkswagen Caravelle – це хороший баланс між універсальністю та комфортом, а також місткість і можливості трансформації внутрішнього простору. Автомобіль відрізняється функціональністю й хорошим технічним оснащенням. «Каравелу» можна використовувати в якості робочої конячки і мобільного офісу.

Власник не збирався використовувати цей VW в якості робочої конячки, він був потрібен йому не тільки як мобільний офіс. Мікроавтобус повинен був стати ще й сімейним автомобілем, на якому можна було б з комфортом подорожувати.

Між пасажирським салоном і водійським відсіком встановили перегородку. У салоні змонтували комфортабельні, з розвиненим функціоналом, що підігріваються передні сидіння і задній диван від BMW. Виготовили і встановили столик для переднього пасажира, на якому в дорозі можна попрацювати з ноутбуком. У перегородку вбудували бар, до якого підключений компактний охолоджувач напоїв.

Тюнинг салона Volkswagen Caravelle

У салоні розгорнули мультимедійну систему з якісним озвучуванням за схемою: фронтальна акустика + сабвуфер. Два 10-дюймових монітора Alpine PKG -1000 встановили в перегородку. До них підключили приставку Sony PlayStation 3, яку розмістили під переднім сидінням.

Салон повністю перешили білою шкірою з чорним кантом і алькантарою. Дуже елегантне, вишукане рішення. Для підголівників сидінь та заднього дивана пошили подушки підтримки шийного відділу хребта. Вікна завісили шторами з алькантари. Для оформлення інтер’єру використали натуральний карбон.

Тюнінг Volkswagen Caravelle від Аверс-Центр

Тюнинг салона Volkswagen Caravelle
Тюнинг Volkswagen Caravelle
Надіслати заявку