Тюнинг Toyota Sequoia

Toyota Sequoia – затишний кабінет на колесах

Головні переваги моделі Sequoia полягають в комфорті та приємному управлінні – саме з цього для переобладнання, власник вибрав цей автомобіль!

Все почалося з повною шумоізоляції кузова автомобіля. Далі в автомобілі змонтували перегородку розділяє салон на дві частини – водійську і пасажирську, в саму перегородку вбудовано висувне тоноване скло, яке в закритому положенні перетворює пасажирську зону в затишний кабінет на колесах, в якому, припустимо можна вести важливі ділові переговори. Знизу перегородки змонтували 40“ тв панель з підключенням до Apple TV!

Подальшому зміна зазнали задні сидіння, їх повністю замінили на більш комфортні роздільні сидіння, з безліччю регулювань, від BMW 7-ї серії. Між сидіннями встановили спеціально розроблену консоль, на якій розмістили елементи управління сидіннями, автомобільної перегородкою, роз’єми HDMI, USB і розетку на 220В.

Тюнинг салона Toyota Sequoia

На одній з бічних консолей, крім кнопок управління задніми склопідйомниками та підігріванням сидінь, розмістили головний пристрій Pioneer і автомобільне кріплення для iPad, яке синхронізоване з ТВ-панеллю. А на консолі з іншого боку розмістили управління клімат контролем для пасажирської зони.

Що ж стосується оформлення салону, то широко використовували коричневу шкіру для оформлення карт дверей, підлокітників консолей, виступу на перегородці і при перетягуванні сидінь, на яких центральні частини виконані з перфорацією! Чорна шкіра використовувалася для інших частин салону, такий як стійки, нижні частини консолей, дверних карт, перегородки.

Алькантара в автомобілі використовували для перетяжки верхніх частин всіх стійок, перегородки і при перетягуванні стелі.

В автомобілі побудували абсолютно нову аудіо систему на базі акустичних компонентів Focal. Встановили цікаву світлодіодне підсвічування, яка ідеально доповнює загальну ауру салону.

У висновку переобладнання був пошитий автомобільний килимок з окантовкою коричневою шкірою, яка збігається з основним колір салону.

Тюнінг Toyota Sequoia від Аверс-Центр

Тюнинг салона Toyota Sequoia
Тюнинг Toyota Sequoia
Надіслати заявку