Тюнинг Volkswagen T5

Volkswagen T5 – не тільки для роботи

Volkswagen T5 – представник п’ятого за рахунком покоління знаменитого і популярного мікроавтобуса від Volkswagen. Власник даного автомобіля вирішив провести повне переобладнання свого автомобіля не тільки для робочих цілей, але і для поїздок з сім’єю і дітьми!

В першу чергу перед обладнанням був демонтований весь салон автомобіля. Наступним етапом, була повна шумоізоляція автомобіля та установка салонної перегородки між водійським та пасажирськими відсіками. У перегородку змонтований LCD телевізор, а так само частина акустичної системи. Корпус перегородки перетягнули в бежеву шкіру.

Задній диван повністю замінили на новий від 7-ї серії BMW, який оснащений багатофункціональним підлокітником, з якого можна управляти такими настройками сидінь, як: їхнє становище, вентиляція, підігрів; так само можна управляти висувним телевізором, підсвічуванням в салоні, відкриванням / закриванням дверей, її блокуванням та можна зв’язатися з водієм за допомогою гучного зв’язку! У самому підлокітнику, вбудований додатковий пульт управління, системою клімат-контролю! Одне з сидінь заднього дивана має, дуже зручну висувну підтримку для ніг!

Переобладнання Volkswagen T5 від Аверс-Центр

Переоборудование Volkswagen T5
Тюнинг салона Volkswagen T5
Тюнинг Volkswagen T5
Надіслати заявку
Тюнинг салона Volkswagen T5

Біля цього ж заднього ряду сидінь в карті встановили автомобільний прикурювач, роз’єми HDMI і USB, для зручності використання техніки в дорозі і не забули про встановлення дуже зручного столика трансформера.

Ексклюзивом в переобладнанні автомобіля є крісло трансформер – зі звичайного крісла, легким помахом руки, воно перетворюється в зручне дитяче крісло!

Всі сидіння були перетягнуті високоякісною шкірою світло-бежевого кольору, з перфорацією на центральних елементах і вишивкою ромбами. Карти дверей оформили так само ясно бежевою шкірою, центральні вставки мають декоративну вишивку ромбами і перфорацію! Широко в оформленні салону використовувався шпону натурального дерева та декоративне підсвічування холодним неоном жовтого кольору.

Переоборудование Volkswagen T5

На всі вікна в автомобілі був встановлений комплект автомобільних штор, які ідеально доповнюють загальну ауру салону, і надають йому ще більше ексклюзивності. А стеля автомобіля перетягнули в загальний тон салону, але з використанням приємною на дотик і вид алькантари, додатково на стелі, біля заднього дивана встановили плафон з точковим освітленням, для більш комфортного читання або роботи. Так само автомобіль має дороге підлогове покриття виконане по спеціальному замовленню для нового салону і багажного відділення.

Не забули і про багажному відділенні, воно оформлено в загальному стилі з салоном, на спинці дивана встановили додаткову нішу для поклажі, а на задніх дверях пошили додаткові кишеньки.