Тюнинг Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg – апельсиновий

Volkswagen Touareg є одним з найбільш успішних і продаваних позашляховиків в преміум-сегменті. Останню модель Touareg можна візуально ідентифікувати за зміненими передньою і задньою частинами. Відмінними рисами передньої частини стали нові біксенонові фари, які тепер входять в серійну комплектацію. У задній частині використовуються нові задні ліхтарі. Салон урізноманітнили новими колірними палітрами і матеріалами декоративних вставок. В обробці салону використовуються вставки з червоного та ебенового дерева, з’явилися хромовані накладки навколо шайб-регуляторів системи повного приводу і положення опціонної пневматичної підвіски. Але власнику цього VW Touareg, цього виявилося мало, тому він і звернувся в наше тюнінг ательє “Аверс Центр”!

Після спілкування з фахівцями, власник прийняв рішення про тотальну перетяжки всього салону! Перед перетяжкой салону, виконали повну шумоізоляцію салону і багажника автомобіля!

Тюнинг салона Volkswagen Touareg

Перетяжку почали з торпедо, центральної консолі, керма, його центральної вставки, кожуха КПП і підлокітника – їх виконали в загальному стилі, перетягнули високоякісною шкірою чорного кольору, з використанням рядка апельсинового кольору!

Центральні частини сидінь виконали з перфорованої шкіри апельсинового кольору, з дуже цікавою вишивкою! Бічні вставки і підголовники виконали з чорної шкіри з апельсинової рядком. І не забули про кишеньках на передніх сидіннях, їх повністю виконали з апельсинової шкіри.

Карти дверей виконали в загальному стилі салону автомобіля – верхню і центральну частину перетягнули шкірою чорного кольору з стильною апельсинової рядком, а центральну вставку виконали зі шкіри апельсинового кольору. Ідеальним доповненням до загального тюнінгу салону авто – став комплект автомобільних килимків окантованих шкірою, як ви могли здогадатися, апельсинового кольору!

Тюнінг Volkswagen Touareg від Аверс-Центр

Тюнинг Volkswagen Touareg
Перетяжка салонов
Надіслати заявку