Тюнинг Volkswagen Beetle

VW Beetle – крутий “ЖУК”

Фольксвагени бувають різні – нудні, практичні, одноманітні … а бувають і не такі! Мабуть цю думку збиралися донести до громадськості творці чергового “Жука”. І це у них точно вийшло …

Але власник цього автомобіля, вирішив на цьому не зупинятися, а продовжити ідею дизайнерів VW, перетворивши салон автомобіля в нашому тюнінг ательє!

Перед нашими майстрами, була поставлена задача повністю перетворити стандартний салону “Жука”. Вийшло у них це чи ні, давайте подивимося!

Тюнинг салона Volkswagen Beetle

Преображення салону почалася з перетяжки сидінь. Всі сидіння в автомобілі перетягнуті в загальному стилі: центральні частини сидінь перетягнули чорною шкірою, з білою строчкою, оформивши при цьому їх батонами в стилі американських авто 60-х років! Бічні частини сидінь перетягнули білою шкірою, в колір самого автомобіля! Всі 4-ре підголівника в автомобілі виконані в тому ж стилі, проте два передніх підголівника, оформили з вишивкою написи “Beatle ‘білими нитками на чорному тлі! До речі, хочемо зауважити, що така вишивка дуже впадає в очі, і Ви не пройдете мимо цього автомобілі, не заглянувши в його салон!

Все підлокітники в автомобілі оформили чорною шкірою з білою строчкою! Ще перетягнули кожух КПП, такою ж чорною шкірою з білою строчкою!

Тюнінг салону Volkswagen Beetle від Аверс-Центр

Тюнинг салона Volkswagen Beetle
Тюнинг Volkswagen Beetle
Надіслати заявку