Тюнинг Volkswagen Touareg

VW Touareg – чорний принц

Друге покоління Volkswagen Touareg вже майже 5 років на ринку, але все ще відмінно продається і виглядає досить сучасно. Тому в найближчі пару років нам навряд чи варто очікувати появи третього покоління, а ось перетяжкой салону, власник даного автомобіля вирішив себе порадувати!

Перетяжка даного автомобіля складалася з перетяжки всіх сидінь, карт дверей і стелі! Давайте розглянемо ближче, що ж змінилося в інтер’єрі цього позашляховика!

Перетжка салона Volkswagen Touareg

Всі сидіння в автомобілі були перетягнуті в загальному стилі, а саме: центральні частини перетягнули чорної алькантарою з вишивкою ромбами на ній; бічні частини всіх сидінь і підголовники перетягнули чорною шкірою, з використанням білої строчки. Задній ряд доповнили автомобільними подушками виробництва “Аверс Центр”, які виконані на замовлення і відмінно доповнюють салон автомобіля, а передні сидіння доповнили відмітними знаками “Аверс Центр!” – тепер власникові не доведеться розповідати про те, де виконали перетяжку всього салону його автомобіля))

Карти дверей так само виконали в загальному стилі салону – підлокітники перетягнули чорною шкірою з білою строчкою, а центральні вставки алькантарою, з вишивкою ромбами. Стеля, все стійки і сонцезахисні козирки перетягнули з використанням чорної алькантари, яка відмінно доповнила весь процес роботи над салоном!

Перетяжка салону Volkswagen Touareg від Аверс-Центр

Перетжка салона Volkswagen Touareg
Тюнинг Volkswagen Touareg
Надіслати заявку