Тюнинг Lexus GX 470

Тюнінг Lexus GX 470

Центральні елементи сидінь і спинок сидінь, карт дверей прострочили великими ромбами з «гудзиками» в кутах. Так само оформили виготовлені для підголівників всіх сидінь подушки підтримки шийного відділу хребта. В обробці салону широко застосовували шпон натурального дерева (очкова тополя). Всі металеві і металізовані деталі покрили натуральним золотом. Розробили і виготовили відмітні знаки – значки, стилізовані під логотип Lexus з дракончиками.

З передніх сидінь зняли підлокітники і між ними встановили підлокітник від Toyota Prado. Для зручності управління клімат-контролем перенесли з консолі на стелю. Тиловий DVD-ресивер вбудували в консоль на стелі так, що його можна заховати в ній або висунути. Кнопка управління механізмом згортання / розгортання ресивера розміщена на консолі. Замість штатного дивана в задній зоні встановили два комфортабельних сидіння від автомобіля BMW. Кнопки управління їх електроприводами розмістили на задніх дверях. З боків сидінь зробили підлокітники. Між ними встановили велику консоль з висувним баром і двома розкладними столиками, захованими в її боксі. У торець консолі, що виходить в відсік багажника, вбудували автомобільний іонізатор повітря. Для зарядки ноутбука у правого заднього сидіння встановили розетку 220 В.

У салоні організували дві зони розваг і інсталювали якісну мультимедійну систему. У ньому розгорнули систему додаткового освітлення для читання, організували м’яку, затишну підсвітку. Задні вікна обладнали механічними шторками, пошитими з алькантари.

Тюнинг салона Lexus GX 470

Виконали зовнішній стайлінг і встановили додаткове обладнання.

– Повна вібро-шумоізоляція автомобіля
– Перетяжка салону та відсіку багажника шкірою і алькантарою
– Установка переднього центрального підлокітника
– Заміна заднього дивана на сидіння BMW
– Виготовлення та встановлення консолі в задній зоні
– Оформлення деталей інтер’єру відмітними знаками
– Золочение металевих і металізованих деталей
– Оформлення салону шпоном тополі
– Установка решітки радіатора і колісних дисків Asanti
– Інсталяція мультимедійної системи з озвучуванням за схемою: 3-смуговий фронт + 2-смуговий тил + 2-смуговий тилова подзвучка + сабвуфер:
Джерела А / V-сигналів: Lexus OEM, Alpine DVA-9860R
Монітор: Alpine PKG-1000P
Підсилювачі: Steg QM 45.2, Steg QM 75.4, Audio System Twister F4.260, Audio System Twister F2.300
Акустика: AD W600.3, AD W600, AD M35, AD T10
Сабвуфер: Rainbow Amboss 10
– Установка додаткового обладнання:
навігаційної системи Garmin GVN53
охоронного комплексу Tecnoblok

Тюнінг салону Lexus GX 470 від Аверс-Центр

Тюнинг салона Lexus GX 470
Тюнинг Lexus GX 470
Надіслати заявку