Тюнинг Mercedes CLK 430

Тюнінг Mercedes CLK 430

Центральні елементи подушок, спинок сидінь та центральні вставки карт дверей перетягнули алькантарою і прострочили ромбами. Контрастну строчку зробили червоною ниткою, і машина просто «заграла». Абсолютно всі деталі «дерев’яного» оформлення салону замінили новими, покритими натуральним шпоном кореня мадрона. Від чорного кольору не відмовилися повністю, їм оформили робочі зони в салоні. Перетягнули в чорну шкіру торпедо і так же оформили нижні і верхні частини карт передніх дверей. Весь залишився не перетягнути пластик пофарбували, а потім покрили лаком.

Виконали цілий комплекс робіт зі зміни анатомії керма. Його збільшили в розмірі і зробили підтримку для великих пальців. Також змінили анатомію сидіння водія, замовник — людина високого зросту і йому було не дуже комфортно в штатному кріслі.

Тюнинг салона Mercedes CLK от Аверс-Центр

Тюнинг салона Mercedes CLK
Тюнинг салона Mercedes CLK 430
Тюнинг Mercedes CLK 430
Надіслати заявку
Тюнинг салона Mercedes CLK 430

В оформленні інтер’єру використали відмітний знак. Їм стала ящірка — символ цього автомобіля. Як і ящірка, автомобіль Mercedes CLK430 стрімкий і швидкий, з миттєвою реакцією — справжній спортсмен. Тюнінгери розробили дизайн значка, виготовили його в металі і покрили нікелем. Встановили три таких знака: на кермо, на спинку заднього дивана і на фальшпанель в багажнику, що прикриває встановлені там компоненти аудіосистеми. Стиль оформлення багажника перегукується з салоном. Вся конструкція в відсіку побудована одним цілим так, щоб можна було легко обслуговувати машину. Адже під новим обладнанням знаходиться частина «мозку» «Мерседеса».

На базі рідкого двухдіновая лампового головного пристрою Panasonic CQ-TX5500W в салоні розгорнули аудіосистему з поканальним посиленням, за якістю звучання наближається до High End.

Тюнинг салона Mercedes CLK

В автомобілі встановили комплект додаткового обладнання.

— Вібро-шумоізоляція автомобіля
— Перетяжка салону та відсіку багажника шкірою і алькантарою
— Розробка, виготовлення та встановлення металевих відмітних знаків
— Оформлення інтер’єру деревом, покритим натуральним шпоном кореня мадрона;
— Заміна колісних дисків (HRE 543) і радіаторних грат
— Заміна пластикових деталей оформлення салону на хромовані;
— Фарбування і покриття лаком залишився без перетягнутий пластика салону
— Зміна анатомії керма і водійського сидіння
— Установка додаткового обладнання
— Інсталяція якісної аудіосистеми за схемою:
2-смуговий фронт + сабвуфер

Джерело аудіосигналу: Panasonic CQ-TX5500W
Підсилювачі: Rainbow 2V8, 4V8, KW 2270, KW 4150
Акустика: Rainbow Profi
Сабвуфер: JL W6

Тюнинг Mercedes CLK 430

Тюнинг Mercedes CLK 430

Центральные элементы подушек, спинок сидений и центральные вставки карт дверей перетянули алькантарой и прострочили ромбиками. Контрастную строчку сделали красной ниткой, и машина просто «заиграла». Абсолютно все детали «деревянного» оформления салона заменили новыми, покрытыми натуральным шпоном корня мадрона. От черного цвета не отказались полностью, им оформили рабочие зоны в салоне. Перетянули в черную кожу торпедо и так же оформили нижние и верхние части карт передних дверей. Весь оставшийся не перетянутым пластик покрасили, а затем покрыли лаком.

Выполнили целый комплекс работ по изменению анатомии руля. Его увеличили в размере и сделали поддержку для больших пальцев. Также изменили анатомию сиденья водителя, заказчик – человек высокого роста и ему было не очень комфортно в штатном кресле.

Тюнинг салона Mercedes CLK от Аверс-Центр

Тюнинг салона Mercedes CLK
Тюнинг салона Mercedes CLK 430
Тюнинг Mercedes CLK 430
Отправить заявку
Тюнинг салона Mercedes CLK 430

В оформлении интерьера использовали отличительный знак. Им стала ящерица – символ этого автомобиля. Как и ящерица, автомобиль Mercedes CLK430 стремительный и быстрый, с мгновенной реакцией – настоящий спортсмен. Тюнингеры разработали дизайн значка, изготовили его в металле и покрыли никелем. Установили три таких знака: на руль, на спинку заднего дивана и на фальшпанель в багажнике, прикрывающую установленные там компоненты аудиосистемы. Стиль оформления багажника перекликается с салоном. Вся конструкция в отсеке построена одним целым так, чтобы можно было легко обслуживать машину. Ведь под новым оснащением находится часть «мозгов» «Мерседеса».

На базе редкого двухдинового лампового головного устройства Panasonic CQ-TX5500W в салоне развернули аудиосистему с поканальным усилением, по качеству звучания приближающуюся к High End.

Тюнинг салона Mercedes CLK

В автомобиле установили комплект дополнительного оборудования.

— Вибро-шумоизоляция автомобиля
— Перетяжка салона и отсека багажника кожей и алькантарой
— Разработка, изготовление и установка металлических отличительных знаков
— Оформление интерьера деревом, покрытым натуральным шпоном корня мадрона;
— Замена колесных дисков (HRE 543) и радиаторных решеток
— Замена пластиковых деталей оформления салона на хромированные;
— Покраска и покрытие лаком оставшегося не перетянутым пластика салона
— Изменение анатомии руля и водительского сиденья
— Установка дополнительного оборудования
— Инсталляция качественной аудиосистемы по схеме:
2-полосный фронт + сабвуфер

Источник аудиосигнала: Panasonic CQ-TX5500W
Усилители: Rainbow 2V8, 4V8, KW 2270, KW 4150
Акустика: Rainbow Profi
Сабвуфер: JL W6